אם שמעתם על תוכנת אוטוקד אתם גם בטח מכירים את המחיר האסטרונומי שלה. אז למי מכם שלא שמע על התוכנה מדובר בתוכנה שמשמשת בהמון תחומים בעיקר בתחום של אדריכלות והנדסה.

מה שהתוכנה מאפשרת (כמו תוכנת bricscad) זה בעצם לשרטט מבנים תלת ממדיים או דו ממדיים. אפשר לעשות בתוכנה הזו הכול. למשל, אם אתם מדברים עם האדריכל ואתם רוצים להבין איך הבית שלכם יראה התוכנה מאפשרת את זה בהחלט. 

אם אתם רוצים לשרטט מבנה ולהבין מבחינה הנדסית איך הוא צריך להיות, אפשר לעשות את זה בקלות על ידי התוכנה. 

כמובן שהתוכנה עמוסה בפיצ'רים וקשה לומר שקל להשתמש בה. צריך ללמוד את התכונות שלה היטב ורק אז תוכלו להפיק ממנה תועלת.

אז כיצד אתם יכולים להנות מהתוכנה בלי לשלם כל כך הרבה כסף? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

פתרונות אוטוקד

אחד המעכבים הגדולים שמפריעים להרבה אנשי מקצוע זו עלות השימוש בתוכנה. התוכנה לא זולה בכלל ורישיון עולה מאוד יקר. כמובן שברשת ניתן למצוא גרסאות פרוצות אולם לאלו שרוצים רישיון חוקי, לפעמים יש קושי לממן את התוכנה היקרה הזו. 

כדי לפתור את הקושי הזה אתם יכולים להיעזר בחברה שיש לה שירותי התקנת תוכנות למחשבים של חברות והם מחזיקים ברישיון כללי ויכולים להתקין את זה על המחשבים שלכם ללא תוספת תשלום, כמובן שאתם צריכים לשלם להם, אולם המחיר יהיה זול יותר משום שהם מתקינים את זה על הרבה מאוד מחשבים.

אין ספק כי לאנשי מקצוע בתחום לא ניתן להסתדר בלי התוכנה הזו ולכן, אין לכם גם צד לוותר עליה. לסיכום וסיום, התוכנה היא הכרחית ותוכלו להשיג אותה במחיר זול יותר על ידי שימוש דרך חברת מחשבים לעסקים. 

> קבלו מידע על אנטי וירוס נוד 32