האם ידעתם שלפורצים יש סיכוי גבוה ב- 300 אחוז לפרוץ לבית שאין בו מערכת אבטחה? בין אם אתם מחפשים לשדרג את אזעקת הבית הנוכחית שלכם או להתקין מערכת חדשה, ישנם כמה סוגים שונים של פתרונות אזעקה לבית שכדאי לכם לקחת בחשבון.

אזעקות לבית |

כדי לעזור לכם לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבור הבית שלכם, נסביר במאמר זה על הסוגים הנפוצים של מערכת אזעקות לבית וכיצד הן פועלות.

מערכת אזעקת על זרם חשמלי |

מערכות זרם חשמלי, הן כלי הניטור הבסיסי ביותר, בכך שהן מפקחות רק על נקודות כניסה כמו דלתות וחלונות, ולעתים, הן מותקנות בעת בניית הבית. 

עם מערכות אלה, מעגל חשמלי במתח נמוך יזרמו בין שתי נקודות. אם הדלתות או החלונות יהיו סגורים, הזרם יזרום בקלות. אבל אם הם ייפתחו, המעגל יופרע, וצפצוף ישמע בכל הבית.

מערכת אזעקה קווית |

מערכת אבטחה קווית, מסתמכת על חיבור הטלפון הקווי שלכם כדי להעביר אותות למרכז ניטור. למרות שהוא תומך ביכולות ניטור בסיסיות, קיים איום של גזירה או הריסה של חוטים פיזיים באתר, מה שהופך את המערכת ללא יעילה. 

מסיבה זו, מומלץ לרכוש גיבוי סלולרי למניעת מזג אוויר או הפרעות קוויות אחרות. דבר זה יאבטח את ביתכם גם במקרים של קצר וכדומה.

מערכת אזעקה ביתית אלחוטית |

מערכות אזעקה אלחוטיות לבית, הן בדיוק מה שהן מציעות – מערכות אבטחה ללא חוטים. מערכות אזעקה אלו, משתמשות, בדרך כלל, בלוח בקרה ובסדרה של חיישנים המחוברים למשדרי תדר רדיו מובנים.

ברגע שמערכת האזעקה מופעלת, אות יועבר ללוח הבקרה והאזעקה תופעל. כמה יתרונות של מערכות אלחוטיות, הן שהן מאפשרות ניהול מערכת מרחוק דרך המכשיר הנייד.

>>>אנשים חיפשו גם מצלמות אבטחה לבית להתקנה עצמית