מעוניינים ליצור לוגו לעסק שלכם, אתר אינטרנט או כל אמצעי אחר? אתם לא צריכים לחפש ולשכור מעצבים בשביל זה, אתם יכולים לעשות הכל בעצמכם, בצורה פשוטה וחסכונית.

כיצד יוצרים לוגו לבד?

אחד היתרונות המובהקים של עולם האינטרנט הוא, היכולת שלנו להתמקצע בתחומים שונים, תחומים שאנחנו לא בהכרח מכירים ולא בהכרח למדנו, בצורה פשוטה, קלה ומהירה, באופן מאוד חסכוני ויעיל, אפילו אם מדובר בהתמקצעות נקודתית, לצורך עניין כזה או אחר.

כך למשל, אם אנחנו רוצים ליצור לוגו, הרי שאנחנו לא צריכים לחפש מעצבים גרפיים שיעזרו לנו. בעזרת רשימה של כלים באתר websiteplanet, אנחנו יכולים לעצב סוגים שונים של לוגואים שמותאמים לנו. האתר מספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים בשביל לייצר לוגו שיתאים לעסק שלנו, לאתר, לעמוד העסקי או לקבוצת הפייסבוק שלנו.

צריך לומר, מלבד רשימה של כלים, הרי שהאתר גם מספק בלוג עם מגוון רחב של מידע ותוכן בנושא וכן הוא מספק לנו חוות דעת והמלצות של משתמשים, כאלה שיכולים לעזור לנו לבחור כלים מתאימים וכן לקבל המלצות בנושא.

איך נבנה לוגו בעצמנו?

בשביל לבנות לוגו באופן עצמאי, אנחנו צריכים לא רק לדעת באילו וכיצד להשתמש בכלים מסוימים, אלא אנחנו גם צריכים לדעת מה בדיוק אנחנו מחפשים, מה יכול להתאים לנו. לכן חשוב מאוד שבשלב הראשון אנחנו נאפיין את הצרכים שלנו. במילים אחרות, נאפיין את הצרכים של העסק, כך שנוכל לדעת איזה לוגו אנחנו רוצים ליצור לו. בין אם זה מבחינת גודל, בין אם זה מבחינת צבעים ועוד.

בשלב השני, נוכל לבחון את הכלים השונים שעומדים לרשותנו, נלמד לעבוד עם כלי כזה או אחר, כמובן שאנחנו נבחר את הכלים הנוחים והפשוטים ביותר, אלה שלא דורשים הרבה תשומת לב, בשביל שנוכל לחסוך בזמן ומנגד, נבחר כלים אטרקטיביים ויעילים.

לאחר מכן, נתחיל לעבוד על בניית הלוגו, בעזרת ניסוי וטעייה פשוט נבנה לוגו שיתאים לנו. סביר להניח שאחרי כמה ניסיונות אנחנו נדע לייצר את הלוגו שמתאים לנו על פי כל מובן, ואז נכל להפיץ אותו כמו שאנחנו רוצים.