פריצת פריימר נעשית באמצעות צ'יפ ולא על ידי תוכנה כמו פריצות אחרות. הפריצה מבטלת למעשה את הפעולה בסוני פלייסטיישן 4 לחלוטין. עקב הפריצה אפשר להתקין כמה משחקים על הקונסולה והם יישמרו גם כאשר המשתמש לא יהיה מחובר ברגע הביצוע של הפעולות הללו.

שוני בפריצה זו מול פריצות אחרות 

באופציה זו אי אפשר להוריד משחקים מהרשת אלא רק להתקין משחקים ממשתמשים אחרים וכך הם גם נשמרים. גם אם לא יהיה קשר בעתיד עם משתמש ספציפי זה, המידע יישמר ואפשר יהיה להמשיך ולשחק במשחקים הללו.

האם כדאי לפרוץ את הסוני?

לפריצת מכשיר הסוני יש יתרונות ויש גם חסרונות, רבים בוחרים לבצע זאת אך יש כאלה שנמנעים. מצורף פירוט היתרונות והחסרונות כדי לקבל החלטה מושכלת בעניין זה. 

יתרונות הפריצה 

ניתן לשכפל ספריות גדולות של משחקים לסוני 4 ולהעבירם ממשתמש למשתמש. כמו כן אפשר להתקין משחקים, בכל נקודת זמן גם כאשר לא מחוברים.

מכשיר Sony PlayStation 4 פרוץ אינו מסוגל להתחבר למשחקים אשר נמצאים on line . ההתחברות לשרתי הOn line  יצרו עקב כך מצב בעייתי ואז השרתים קולטים אותם. מכיוון שזוהי פריצה יציבה, מצב זה אינו לא יוצר שינוי בתוכנה, כיוון שהיא רק מבטלת פעולה ספציפית של המכשיר.

קראו על מעבדת תיקונים לפלייסטיישן 4

חסרונות הפריצה

כדי לבצע את הפריצה דרוש ידע טכני באלקטרוניקה להתקנת הצ'יפ, יש לבצע שינויים בחומרה של הסוני 4 כדי להצליח לבצע את הפריצה.

פריצת המכשיר מסירה גם אחריות של היצרן מקונסולת הPS4 וזאת כיוון שהפריצה דורשת שינויים פיזיים במכשיר הפלייסטיישן 4, במצב החדש היצרן מסיר את אחריותו מהמכשיר הספציפי.

היתרונות הרבים והאפשרות ליהנות משפע של משחקים של משתמשים אחרים וכך להיות באינטראקציה יום יומית מדרבנת רבים מבני הנוער והצעירים לפרוץ את המכשיר, קראו באתר הזה.

אלו מהם אשר יש להם ידע טכני מצליחים לפעול על פי ההוראות המדויקות ולבצע את הפריצה וכך ליהנות מהסרת המגבלות ומאין ספור המשחקים החדשים.

כל אחד מהחברים משחק בביתו מול החברים האחרים בביתם, דבר שהפך לגיבוש חברתי.