כמו בכל תחום בחיים, גם מי שבוחר להיכנס לעולם העישון, צריך לדעת שיש לא מעט אביזרים, אמצעים, שיכולים לעזור לו ליהנות מהחוויה, להפיק ממנה תועלת רבה יותר. חלקם נחוצים ברמה הבסיסית ביותר לצורך עישון, אחרים פשוט הופכים את חווית העישון להרבה יותר משמעותית.

אילו אביזרי עישון כל מעשן צריך להחזיק בבית?

לפני שאנחנו נציג רשימה של אביזרי עישון, ההמלצה שלנו אליכם היא, תקנו אביזרי עישון איכותיים אשר יכולים לשרת אתכם זמן רב. אין טעם לקנות אביזרים שתוך שבוע או שבועיים יתקלקלו ולא תוכלו לעשות איתם דבר. היום הרבה אפשר למצוא הרבה מאוד חנויות ואתרי אינטרנט שעוסקים במוצרי עישון ובכלל בכל מה שקשור לתרבות העישון. על כן, תוכלו למצוא שם מגוון רחב של אביזרים שיכולים לשרת אתכם בהנאה.

גריינדר

מדובר בגורס חומר. בעזרת גריינדר תוכלו לגרוס ולטחון את החומר בצורה אפקטיבית איכותית, כך שתוכלו להשתמש בו כפי שאתם רוצים.

זיפו

אתם יכולים להשתמש במצית רגילה, אתם יכולים להשתמש בגפרורים, אך ההמלצה היא להשתמש בזיפו, זה הרבה יותר נחמד ובוודאי יוצר תחושה יותר קלאסית, יותר איכותית.

קופסה לחומר

על מנת לשמור את החומר שלכם בצורה טובה, עליכם לרכוש קופסה לחומר, קופסה קטנה שתוכלו להחזיק בה את החומר שלכם מבלי שהוא יילך לאיבוד ומבלי שאיש ידע מה יש לכם בפנים.

וופרייזר

מכשיר לאידוי. מי שמעדיף לא לעשן את החומר בצורה רגילה אלא לאדות אותו, זה המכשיר בשבילו. מדובר על מכשיר מאוד נוח ופשוט לשימוש, אפשר להשתמש בו בכל מקום מבלי שהסביבה תרגיש.

פילטרים

אם אתם בוחרים לגלגל סיגריה, אז מן הסתם אתם צריכים פילטרים. אפשר למצוא מגוון רחב של פילטרים שיכולים לשמש אותכם. כולל כאלה בטעמים שונים.

ריזלה

לצורך גלגול סיגריה בצורה טובה ופשוטה, עליכם להחזיק נייר גלגול. ריזלה זה הנייר בשבילכם. אפשר למצוא אותו בגדלים שונים.

מקטרות

יש כאלה שאוהבים לעשן כמו פעם, לשם כך, אפשר לקנות מקטרת מעץ ולעשן את החומר בצורה קלאסית יותר.