הרטבת לילה הינה בעיה כאובה ולא נעימה. וכאשר הילד מתמודד איתה ההורים מוצאים את עצמם מוטרדים מאוד. הם מנסים למצוא פתרונות ומענה כדי להוביל את הילד לגמילה מלאה שכוללת גם את שעות הלילה. יש סוגים שונים של פתרונות ואפשרויות טיפול. הורים רבים מתעניינים בפתרון של פעמונית או זמזמם. במה מדובר? האם זה עוזר? הבה ונבאר את הדברים.

ד"ר קובי שגיא וטיפול בפעמונית

פעמונית בהחלט עשויה להיות כלי עזר מועיל מאוד מציין ד"ר קובי שגיא. שכן כאשר ילד שוקע בשינה עמוקה הוא לא תמיד חש בצורך לקום לשירותים. והתוצאה לגמרי לא נעימה לא לילד ולא להורים שלו. פעמונית או זמזם עשויים להביא תועלת. שכן הכלים הללו נועדו להעיר את הילד בעת שהוא צריך לקום ומתחיל טפטוף ראשוני של שתן. אבל מנגד הכלים הללו עשויים לגרום לכך שהילד יפתח תלות בכלי חיצוני, ולא ייקח את האחריות הבסיסית הזו על עצמו. היות שכך יש המלצה לשלב את הפעמונית או את הזמזם לצד כלים נוספים. כאשר המטרה הינה להקנות לילד את יכולת השליטה על הסוגרים שלו בלילות.

ד"ר קובי שגיא והשילוב המושלם

השילוב המושלם מוצע בקליניקה של ד"ר קובי שגיא, והוא כולל אימון ועידוד של הילד המרטיב, במטרה להוביל אותו לרכישת אמון ביכולות שלו לשמור על ניקיון גופו גם מתוך שינה. כדי לסייע לו ולתת לו לחוות חוויות של הצלחה נעזרים גם בסדינית מיוחדת. זו נועדה לאותת בעת הצורך ולעזור לו לחוש כי עליו לקום וללכת להתפנות. ואכן, השילוב הזה מוכיח את עצמו ומספר כי עידוד וחיזוקים חיוביים לצד הושטת יד לעזרה של ממש מביאים לתוצאות נפלאות. הילדים בקליניקה של ד"ר קובי שגיא מגיעים לתוצאות מוכחות!