פטישונים הם מקדחות חשמליות בהספק גבוהה מדובר על סדר גודל של  בין 800 וואט לבין  1200 וואט ומתאימים לעבודות פשוטות של קדיחה בחומרים קשיחים במיוחד.

הפטישונים שיתאימו לצרכים שלכם בצורה מדוייקת להפליא

חברת צלח הכל למקצוען הינה מרכז כלי עבודה מקצועיים וציוד טכני מהגדולים בישראל עוד משנת 1988, שנים של  ניסיון והיכרות עם תחום הפטישונים החדשניים מבטיחות לכם התאמה מושלמת של כלי העבודה אליכם, קראו על כ באתר https://www.z-tools.co.il/brandpage.asp?brandid=3253.

עדיין מתלבטים באיזה פטישון לבחור?

פנו אל המומחים שלנו, שנים של ניסיון הוכיחו את היכולות המושלמות של היועצים שלנו להתאמה מושלמת לצרכים שלכם.

אם ברצונכם לקדוח בקיר שאינו קיר גבס קל, או לחילופין באבן דחוסה או בבטון עשו זאת בעזרת מקדחה חשמלית תוך הפעלת אפקט הרטט. מקדחות נטענות מוגבלות בדרך כלל בעוצמה אותה יוכלו לספק, לכן עדיף לבחור במקדחה אשר יש בה חיבור למקור מתח בצורה ישירה. פטישונים דורשים התייחסות מיוחדת על פי הוראות היצרן והוראות השימוש שאינן זהות בכל הפטישונים, הקפידו לקרוא ולשאול את השאלות הנכונות במעמד הקנייה.

מחפשים פטישונים איכותיים לעבודה נוחה ומיטבית?

החנות מס' 1 לפטישונים, כאן לרשותכם! אצלנו תמצאו פטישונים חשמליים חזקים ונוחים מן המותגים המובילים בעולם. פטיש מונע חשמלית המשמש במיוחד לעבודות ייחודיות.

 כדי שתתחילו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, עליכם לבחור בכלי עבודה טובים ואיכותיים. כלי העבודה היינו משמעותי מאוד וחשוב לתחושה האישית שלכם בעת ביצוע העבודה וכן לטיב העבודה שאתם מעוניינים לבצע. פטישון איכותי שעובד בצורה טובה יכול לשפר את ניצול הזמנים שלכם כשמדובר בעבודה שלכם, ובפטישון שאתם משתמשים בו באופן יומיומי, חשוב שתבחרו את הכלי הטוב ביותר בעבורכם. פטישון אשר יתאים בצורה מושלמת לצרכים שלכם ולסוג העבודה שלכם. 

ההבדל בין פטישונים חשמליים לבין פטישונים נטענים היא העוצמה. הפטישונים החשמליים המחוברים לחשמל בעלי כוח חזק יותר.

זקוקים לפטישון שיש ביכולתו עוצמה מתפרצת כך שיוכל לקדוח גם בבטון?

התייעצו עימנו והתאימו את כלי העבודה לצרכים שלכם.

צריכים גם מסור איכותי? בדקו גם מסור גרונג