חודשי החורף הקרים מחייבים אותנו פעמים רבות לא לוותר על מקלחת חמה ונעימה גם בשבת. בנוסף, רבים מאתנו חולמים על מקלחת מפנקת כבר ברגע שיוצאת השבת. אך במרבית הפעמים על מנת לדאוג למים חמים יש לחמם את הדוד קודם ובדיוק לשם כך אתם זקוקים לשעון שבת. אמנם ישנם מספר לא מבוטל של שעוני שבת אך רובם דורשים מאתנו כיוון מדויק והכנה מיוחדת על מנת שיפעלו בדיוק בזמן בו אנו רוצים אך עכשיו הגיע הזמן להכיר את השעון שישנה לכם את החיים.

שעון שבת באפליקציה

העולם שלנו עבר שינויים טכנולוגיים רבים בשנים האחרונות והשינויים הללו משפיעים על כל תחומי החיים שלנו. שעון שבת לדוד הוא אחד מהמוצרים אשר עבר תהפוכות רבות. אם נהגנו לחשוב כי שעון שבת הוא רק אותו מכשיר בעל זיזים קטנים אותו יש לכוון ביסודיות כיום ניתן למצוא שעון שבת לדוד שעובד דרך אפליקציה.

כל שיש לעשות הוא לחבר את הדוד למתג ייחודי ואת המתג לאפליקציה אשר נשלטת ישירות דרך הנייד שלכם. חוץ מהאפשרות הפשוטה לכבות ולהדליק את הדוד דרך האפליקציה ניתן גם להשתמש בה כשעון שבת. תוכלו להגדיר מראש בדיוק את השעה בה יידלק הדוד וכן את השעה בה תרצו שהוא יכבה ופשוט לשכוח מכך. האפליקציה תעשה את הכול לבד בעבורכם.

שעון שבת מיוחד לדוד

בשבת הכול הופך להיות מעט יותר קשה עבורנו ואנו נאלצם להיעזר בשעון שבת על מנת שיעשה את כל הפעולות אותן אנו לא יכולים לעשות. גם את הדוד ניתן להדליק בעזרת שעון שבת. בעזרת אפליקציה מיוחדת השולטת על המתג חכם לדוד תוכלו לכוון את הזמן במדויק בו המים שלכם יתחממו וכל זאת בעזרת כמה לחיצות כפתור בלבד.