מצלמות הן כלי שמשמש אותנו, כידוע, לצרכים שונים ומגוונים. אנחנו משתמשים בהן על בסיס יומיומי במכשיר הסלולר שלנו, משתמשים בהן לאירועים, טיולים, ובסיטואציות משפחתיות וחברתיות שונות, וכן הו משמשות אותנו הן לצורכי אבטחה או לצורכי חקירות כנגד גורמים שונים. 

על מנת שנוכל להפיק תועלת מהמצלמה לצורכי חקירה, אנחנו חייבים להשתמש במצלמות נסתרות, מצלמות נסתרות שלא ניתן לאתר ולזהות, זאת על מנת שלא יהיה אפשר למנוע את עבודתן. על כן, אנחנו צריכים לדעת איפה להעמיד אותן וכיצד לעשות את זה. עלינו לדעת איך להשתמש במצלמה באופן שישיג את המטרה שלנו, יחד עם זאת, אנחנו צריכים לדעת כיצד לצלם את מה שאנחנו מחפשים, בשביל שבסופו של דבר נוכל לעשות שימוש בחומרים שאנחנו מקבלים. 

לפני שנסביר איך רוכשים מצלמה לצורך שימוש באופן כזה, חשוב להדגיש, המצלמות יכולות לשרת אותנו באופנים שונים. אנחנו יכולים להעמיד אותן באופן כזה שלא ניתן לזהות אותן, מאחר והן נסתרות בתוך אלמנטים רגילים בחלל החדר, וכן אנחנו יכולים להשתמש במצלמות רגילות ולדעת להחביא אותן, כך שאיש לא ידע לאתר אותן. 

איך רוכשים מצלמה נסתרת בצורה נכונה?

ראשית, צריך לבדוק באתר https://g-club.co.il את גודל המצלמה ועד כמה פשוט להשתמש בה כפי שאנחנו רוצים. עלינו לדעת איפה וכיצד נוכל להציב את המצלמה ואיך נוכל לעשות זאת, כך שהשימוש בה יהיה אפקטיבי. 

שנית, עלינו לבחון את המפרט הטכני של המצלמה, מה בדיוק הוא כולל ועד כמה היא איכותית וטובה, בהתאם למה שאנחנו מחפשים וצריכים. 

שלישית, עלינו לבחון מה הגודל של כרטיס הזיכרון במצלמה וכמה תמונות או סרטים היא יכולה לספק לנו, לפני שנצטרך להחליף את הכרטיס. יש לבדוק האם ניתן לקשר את המצלמה לשרתים חיצוניים.