המילה NFT הפכה פופולארית בשנים האחרונות בקרב כל מי שמבין קצת בעולם ההשקעות. הסיבה לכך היא שהאינטרנט פתח לנו פתח חדש ושאלות נוקבות על מה היא בעלות? בואו נחשוב לרגע אחד, אם אנחנו בעלים של דירה או בניין איך אפשר לדעת את זה? הדבר די פשוט על פניו, וודאי חתמתם על חוזה, יש לכם מסמכים ביד, מדובר על מסמכים אותם מכבדים בכל מדינות העולם. אבל מה קורה כאשר אנחנו מדברים על נכס שהוא לא קיים בעולם הפיזי, אלא על נכס שממוקם בעולם הוירטואלי בלבד? אז אנחנו מדברים על מקרה הרבה יותר מורכב נכון? שכן, בעולם מתקדם כמו זה שאנחנו חיים בתוכו, לא הייתה בעיה בעיקרון לזייף את החתימה נכון? אלא שבעזרת NFT אתם יכולים לעגן את הבעלות שלכם על נכסים דיגיטליים ולצפות בערך שלהם גדל והולך.

מה הטכנולוגיה שעומדת מאחורי הפיתוח החדשני?

היזם ניב נינבורג מסביר כי הטכנולוגיה החדשה, NFT, מאפשרת לכם להבטיח את הבעלות שלכם על נכס דיגיטלי ולקבוע כי מדובר בנכס שלכם. לאורך השנים האחרונות אנחנו יכולים לראות עיסקאות ענק שמתבצעות בעזרת הטכנולוגיה המיוחדת הזו. בין היתר אנחנו מדברים על מכירה של המשפט הראשון אותו צייץ מנכל טוויטר ברשת החברתית. אנחנו מדברים על מכירות פומביות אינטרנטיות של יצירות בשווי של מאות ואלפי שקלים. הטכנולוגיה שעומדת מאחורי הפיתוח הייחודי הזה מאפשרת לרבים בכל העולם לסחור במה שיש לו ערך ולהבטיח את הייחוד של הפריט הזה. כך שלא יהיה מי שיכשפל, יעתיק וינסה למכור את הפריט האמור בלי שאנחנו נדע על כך ונעזור את התופעה הזו מלהתקיים. 

אם אתם רוצים לקחת בזה חלק אתם יכולים

בעזרת פלטפורמה חדשה, היכרות מעמיקה עם הנושא והרבה הבנה ובעזרת אנשי מקצוע כמו ניב נינבורג גם אתם יכולים ליהנות מהצוהר שנפתח לעולם הזה.