מי שהוא חובב אומנות מושבע ורוכש יצירות אומנות בהרבה כסף, הוא מי שהרבה פעמים ייסע לכל מיני מקומות ברחבי העולם על מנת להצליח ולאסוף את יצירות האומנות החשובות ביותר בעולם המודרני שלנו היום. אבל, כאשר אנחנו מדברים על NFT אנחנו מדברים על עולם מורכב מזה. שכן ברחבי האינטרנט לעיתים קשה לזהות מה הוא NFT אמיתי ומה הוא פריט שאולי משוכפל היטב אבל הוא לא היצירה המקורית. 

מה גם שבעידן בו אנחנו חיים, רבים מעוניינים ליהנות משלל יצירות דיגיטליות בלי להתאמץ יתר על המידה. בדיוק לשם כך נוצר אתר חדש שמאגד בתוכו את כל הנכסים הדיגיטליים האומנותיים שאתם יכולים ליהנות מהם. 

אתם לא צריכים לשבור את הראש

ניב נינבורג מסביר כי אם אתם רוצים לקחת חלק במשחק ולסחור גם אתם באותם נכסים אומנותיים חדשים, NFT אתם יכולים לעשות את זה. היום, אתם יכולים לעשות את זה בקלות רבה יותר מאי פעם. פשוט בזכות העובדה כי כל הנכסים הללו פשוט ממוקמים במקום אחד בו יש לכם הכל. אם אתם רוצים לקחת חלק בעולם דינמי ומתקדם, בו מסחר מתבצע דרך האינטרנט, גם מסחר של אומנות, אתם צריכים שיהיו לכם את הכלים לבצע את פעולות המסחר הללו בצורה הטובה ביותר והנוחה ביותר האפשרית עבורכם. 

אם אתם מתלבטים איפה להשקיע, היום זה הרבה יותר קל 

אם אתם גם רוצים להשקיע באותו NFT ולקחת חלק במהפכה שפשוט משגעת את העולם, היום זה הרבה יותר קל מאי פעם בעבר. בעזרת ניב נינבורג גם אתם יכולים לקחת בו חלק וגם אתם יכולים להפוך את הנכסים הדיגיטליים שלכם שווים הרבה יותר בקלות רבה כל כך.