המשחק עם תמונות הוא דבר מאוד נחמד. אפשר לקחת כל תמונה שהיא ולשנות אותה, לשפץ אותה, לשכלל אותה ולעשות ממנה כמעט כל מה שרק עולה על הדעת כפי שאפשר לראות באתרי קניית תמונות באינטרנט. אך כדי שזה אכן יהיה מוצלח והתמונה בסופו של דבר תהיה מרשימה ויפה, צריך להכיר את התוכנות המיוחדות המיעדות לצורך כך. כלומר התוכנות אשר בהן ניתן ליצור תמונות יחדשות עם תוספות או עם שינויים בהתאם לרצון הלקוח.

אז אנחנו כאן עם שלוש תוכנות מעולות שכדאי לכל אחד להכיר על מנת לעשות מהתמונות כל מה שרק עולה על דעתכם.

תוכנה מספר 1 – איך לא? תוכנת פוטושופ

תוכנת פוטושופ היא ה – תוכנה בהא הידיעה אשר בעזרתה ניתן לקחת כל תמונה שלא תהיה ולעשות ממנה כמעט כל מה שרק רוצים. אפשר לשלוט על האור של התמונה, על הצבעים של התמונה, על הפרסטקטיבה שלה וגם על מה שיש בתוך התמונה. כי בפוטושופ יש אפשרות למחוק חלקים מהתמונה, להוסיף בתמונה תוספות שונות, לתקן ליקויים כלשהם כמו כתמים על הבגדים, עיניים אדומות ולמעשה כל דבר שרוצים לשעות או לשנות בתמונה.

קבלו מידע שיחסוך לכם כסף על רכישת תמונות באינטרנט

תוכנה מספר 2 – פאור פוינט

פאור פוינט היא בעצם תוכנה שנועדה לצורך עריכת מצגות. עם זאת יש הרבה אנשים שבוחרים את התוכנה הזו לצורך עריכת תמונות. אז נכון שלא כל דבר אפשר לעשות בתוכנה ולא כל תמונה תוכל צאת מוצלחת עם השינויים שייערכו באמצעות התוכנה, עם זאת יש כן הרבה מאוד דברים שכן תוכלו לעשות בעזרת התוכנה והתוצאות תהיינה יפות.

תוכנה מספר 3 – אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנה שהיא למעשה מיועדת לצורך עריכה של תמונות ויקטוריות. אך יחד עם זאת, אילוסטרייטור היא תוכנה שאפשר גם בה לערוך תמונות ולשנות אותן במקצועיות.