4 דגמים מומלצים של מושבי בטיחות

הורים שניצבים בפני החלטה לקנות מושבי בטיחות נאלצים להתמודד עם לא מעט קשיים ולבטים שנלווים להחלטה, וזאת במידה רבה בשל הקושי הכלכלי וההוצאות הרבות שעליהם לעמוד בהם.

לצד החשיבה על ההיבט הכלכלי בעת רכישה של מושב בטיחות לילד, יש להביא בחשבון גם את השאלה בדבר השמירה על בטיחות הילד בזמן הנסיעה. בדיוק בשל זאת החלטנו להכין לכם רשימה קצרה של מושבים שמביאים לידי ביטוי שילוב מושלם בין בטיחות, נוחות ומחיר אטרקטיבי.

  • מרתון סדרת G41 – חברת Britax נחשבת לשם דבר בעולם מושבי הבטיחות, וזאת כאשר היא הביאה מערכת ריכוך מתקדמת שהופכת את הישיבה במושב לנוחה ובטוחה יותר. הדגם מתאפיין ב – 3 מצבי שכיבה, עגינה בשיטת איזו פיקס ומשקל נמוך.
  • Chicco Nextfit – מושב בעל ריפוד נוח במיוחד, בטיחות חסרת פשרות של 5 כוכבי בטיחות ועמידה בתקנים אמריקאיים, לצד משקל נמוך הופכים את המושב הזה לבחירה יוצאת מגדר הרגיל.
  • Graco Forever – בשל העובדה שהכיסא הזה יכול לשאת עד 49.8 ק"ג, ביכולתו להחליף בוסטר ולהביא לכדי חיסכון משמעותי בהוצאות. מעבר לכך, מדובר במושב בטיחות עם איכות חסרת פשרות ונוחות מדהימה.
  • טריומף LX 65 – ציפוי קלקר בצדדים, לצד איכות ונוחות מדהימים הופכים את המושב הזה לחביב ביותר בקרב אינספור הורים. סיבה עיקרית לעובדה שמדובר במושב מועדף היא המחיר המעולה שלו.

רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים במושב בטיחות מושלם בעבור הילד? תהפכו את הבחירה שלכם לפשוטה על ידי כך שפשוט תבחרו אחד מהדגמים שהזכרנו. כל אחד מאותם דגמים נחשב למושבי הבטיחות המובילים בעולם, ולא בכדי. המושבים שהזכרנו מציעים את המענה המושלם בעבור הורים שרוצים לקבל את התמורה הטובה ביותר בעבור הכסף שלהם.