יש סוגים שונים של מכונות שטיפה בלחץ אך כל מכונה מותאמת לתפקיד מסוים שאפשר לבצע בה את הניקוי הספציפי לה היא מיועדת. יש מכונות שטיפה בלחץ המיועדות לניקוי בתים יש אחרות המיועדות לניקוי מפעלים, יש מכונות ניקוי בלחץ המיועדות לניקוי רחובות. יש מכונות אשר מותקנות על רכב תפעולי, מכונות שטיפה בלחץ מים על טנדרים ועוד. לכן כדי לבחור מכונת שטיפה בלחץ מומלצת עלינו לדעת להיכן לשייך אותה ומה תהיה מטרת הניקוי שלה.

דגמים שונים של מכונות שטיפה בלחץ

מכונת שטיפה מומלצת איך לבחור? דגמים שונים של מכונות שטיפה בלחץ מקצועיות לשימוש ביתי דגם 160/9 PICO , מכשיר שטיפה מומלץ לשטיפת רכבים דגם 200/15 MAXI , מכונת קיטור מים חמים מומלצת למוסך דגם 200/15 KON . גרניק מכשיר שטיפה בלחץ מנוע עצמי דגם BLITZ  350/21 הוא דגם מקצועי שמותאם לעבודה מאומצת בתנאי עבודה קשים.

קראו על השכרת מכונות שטיפה לרצפה >>>

היתרונות של גרניק 

גרניק היא מכונת שטיפה בלחץ מים קרים/חמים/מנוע עצמי הניתן בהתאמה לפי הדרישות של הלקוח. מכונה זו מגיעה בלחצים של מים שונים בשפה המקצועית ברBAR  הלחצים מ 100 בר עד 1000 בר . המכשיר של מנוע עצמי מונע על ידי סטרטר /הנעה חשמלית . אפשר לבנות גרניק על רכב תפעולי, על טנדר, או כל רכב מסחרי או על עגלה ניידת.

מכונת שטיפה גרניק היא בעלת מנוע עצמי יכולה לבצע מגוון של ניקיונות היא יכולה לשטוף משאיות, בטון, לנקות חזיתות בניין, פריצת ביוב, מכונה זו מבטיחה ומיועדת לניקוי מושלם ויסודי. כיוון שיש היצע גדול, כדאי להתייעץ עם אנשי המקצוע ובהתאם לייעוד לרכוש את הדגם המקצועי שיהיה המתאים ביותר לכל מטרה.