מי שבוחן חבילות של חברות סלולר, לפני שהוא מבקש להחליף את החבילה הנוכחית שלו בחבילה חדשה, סביר להניח שהוא ירצה לרכוש חבילה רגילה, כלומר, כזו שתוכל לשרת אותו מדי חודש, באופן קבוע על פי צרכיו. 

אך ישנה אופציה נוספת שכל חברת סלולר מציעה, בפרט חברת פלאפון, אחת החברות המובילות והגדולות בתחום הסלולר בישראל. מדובר על אופציה של טוקמן פלאפון. הרעיון הוא פשוט, אנחנו רוכשים מכשיר טוקמן ומטעינים אותו, באופן כזה שיש לנו אפשרות להגביל את כמות השיחות שלנו, כמות ההודעות וכן את הגלישה באינטרנט. 

אופציה של טוקמן פלאפון יכולה לשלב גם אפשרות של שיחות והודעות ללא הגבלות מצד אחד, ומצד שני, אפשרות של גלישה באינטרנט באופן חופשי. אנחנו יכולים לשלב בין הפרטים השונים באופן שישרת את המטרה שלנו. צריך לומר, שירות טוקמן פלאפון יכול להתאים ללקוחות מסוגים שונים, הן צעירים והן מבוגרים כמו כרטיס פריפייד למשל.

כיצד נרכוש את החבילה הרלוונטית עבורנו

ראשית, עלינו לבחון מה כל החבילה מציעה לנו, מה היא כוללת וכיצד היא משרתת אותנו. שנית, אנחנו נבחן את העלויות של כל חבילה, בשביל שנוכל להחליט האם החבילה אכן מתאימה לנו מבחינת התקציב שאנחנו מוכנים להעמיד עבורה. 

מעבר לכך, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, האם יהיה לנו צורך להחליף את החבילה בכל פעם מחדש. כלומר, האם אנחנו חושבים שהחבילה לא תספק אותנו ואז ייתכן ונצטרך לעדכן אותה. מוטב כמובן לבחור חבילה שיכולה לשרת אותנו למשך זמן רב. 

לפני סיום נדגיש, כל התהליך מתבצע דרך האינטרנט, כך שאנחנו לא צריכים לעבוד קשה מדי בשביל לבחור חבילה, לרכוש אותה ובהמשך להטעין אותה אל מכשיר הסלולר שלנו בשביל להשתמש בה.