אקס בוקס (XBOX) היא קונסולת משחקים פופולרית, והיא קיימת כבר הרבה זמן. זוהי פלטפורמת משחקים חזקה מאוד שמשמשת מיליוני אנשים בכל רחבי העולם. ה-XBOX היא קונסולת משחקי וידאו שפותחה על ידי מייקרוסופט, כאשר ה-XBOX One שוחרר לחנויות לראשונה בנובמבר 2013. מאז ועד היום חברת מייקרוסופט פיתחה כמה דגמים של קונסולות XBOX, אותן ניתן לרכוש בחנויות מחשבים ומשחקים מובילות בארץ ובעולם.

לתיקון אקסבוקס סיריס אס או אקסבוקס סיריס אקס >>>

הטכנולוגיה הייחודית של  XBOX

ה-XBOX הוא אחד מאותם מוצרים שעוצבו בדיוק למטרה זו. זוהי קונסולת משחקי וידאו המאפשרת לך לשחק בכל מיני משחקים מהמחשב האישי או ה-Mac. ה-XBOX מציע גם ספרייה גדולה של סרטים, תוכניות טלוויזיה, מוזיקה וספרים, כמו גם תכונות שונות אחרות כגון משחקים מקוונים, רשתות חברתיות וכו', מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור כל מי שרוצה להירגע ולבלות עם המשפחה או החברים ללא כל הסחות דעת.

הבקר של הקונסולה, המכונה "Xbox 360 Controller" כולל מיקרופון מובנה המאפשר להשתמש בו כמכשיר נשלט קולי למטרות משחקים. הוא כולל גם תכונת צ'אט דו-כיוונית המאפשרת למשתמשים לדבר עם שחקנים אחרים במשחקים מרובי משתתפים או לשוחח עם חברים שאינם משחקים במשחקים מקוונים. ניתן לחבר גם אוזניות אלחוטיות לבקר לתקשורת באמצעות אותות אינפרא אדום, בדומה לאלו המשמשים עכברים ומקלדות, אך מבלי להיות מחוברת ישירות אליה.

מה עושים במקרה של תקלה ב-XBOX?

כמו כל מכשיר אלקטרוני אחר, גם קונסולת ה-XBOX יכולה להתקלקל ולהפסיק לעבוד. במקרה כזה כדאי לפנות למעבדה מקצועית המתמחה בתיקון של קונסולות משחק, בדגש על תיקון מכשירי XBOX. לפני שמגיעים למעבדה לצורך תיקון הקונסולה, כדאי לוודא כי מדובר בתקלה שקיימת בקונסולה עצמה ולא במחשב או במכשיר ממנו משחקים.