שעון נוכחות הוא מרכיב חיוני בציוד של מגוון עסקים, אשר ממוקמים במשרדים ובמפעלים. שעון כזה מאפשר לקבל מידע מלאעל שעות העבודה המדויקות של העובדים וזמני הנוכחות של אורחים ומבקרים. מידע כזה נותן תמונת מצב אמינה ומונע ויכוחים וסכסוכים מיותרים וכן מחלוקות בעניין גובה התשלום לעובדים, או תשלום לספקים ואנשי מקצוע שונים. שעון נוכחות ניתן לרכישה במגוון דגמים וסטנדרטים, מספקים ויצרנים שונים. לפני הרכישה צריך לבדוק מהו המיקום המבוקש שלו במשרד או במפעל ולמנוע תקלות מביכות שיפריעו לתפקוד היעיל. שעוני נוכחות צריכים להיות זמינים ונגישים בקלות ובמיקום בולט וגם להיראות טוב ע"י מבקרים ואורחים כדי ליצור רושם של מקצועיות והקפדה על סטנדרטים.

סוגי שעוני נוכחות

בשעון נוכחות רגיל מצטבר מידע על זמן הנוכחות של העובדים, ולעתים גם של המבקרים, בעסק שלכם. לעתים מדובר בהעברת כרטיס עם פס מגנטי ולעתים גם טביעת אצבע מספיקה כדי שהמכשיר יזהה את האדם. שעון נוכחות שפועל באמצעות אפליקציה נותן מענה לצורך לרשום שעות נוכחות עבור עובדים שאינם יושבים במקום אחד אלא יוצאים לשטח כדי לבצע משימות מקצועיות, כמו טכנאים, מתקיני מכשירים, אנשי מכירות נהגים ועוד. שעון החתמת מסמכים מיועד לחברות ועסקים אשר שולחות מסמכים רשמיים רבים ומעוניינות בהחתמתם כדי למנוע עימותים ומחלוקות מול הנמענים בשאלת מועד המשלוח, כמו במקרה של תעודות משלוח לסחורה שנשלחת מאוכסנת במכולה.

פנייה לחברה אמינה

לשעון נוכחות יש פונקציה חשובה בעסק שלכם ואין להקל ראש ברכישתו או להתפתות למבצעים והנחות. כגאי לרכוש אותו אך ורק מספק אמין שמוכר מותגים מוכרים, מעניק תעודות אחריות ונציגיו יודעים לענות לכל שאלותיכם וגם מוכנים להתגמש בעניין תנאי התשלום.

הכנסו עוד היום לאתר ZBM.