מקאפי היא אחד ממותגי אבטחת המחשבים המובילים בעולם. החברה האמריקאית מעדכנת את מוצריה לעיתים תכופות והם זוכים לציונים מעולים הן ממשתמשים יחידים והן מעסקים וארגונים. אלה העובדות שכדאי לדעת לגבי חבילות התשלומים של מקאפי, הזמינות לציבור. 

לפרטים בנוגע אנטי וירוס מקאפי ולרכישה>>>

עלות החבילה – בהתאם למספר המחשבים 

מקאפי מספקת פתרונות קצה שיכולים להתאים מרמת המחשב הבודד ועד לרמת הרשת. על כן, חבילות התשלומים של מקאפי מאפשרות להתחבר לפתרון הרצוי לכם על פי מספר המחשבים המשמש כיום. חבילת תשלומים למחשב יחיד, לכמה מחשבים בודדים ואף לכמות גדולה יותר. ככל שמספר המחשבים גדול יותר, עלות החבילה כולה מביאה זאת בחשבון. 

לקניית אופיס 2021 עם רישיון >>>

חבילה מורחבת לחסימת איומים לרשתות 

רשתות מחשבים עשויות להיות חשופות יותר לתקיפות ולפריצות. ברשתות, כאשר יותר משתמשים עושים שימוש במחשבים, בהורדת קבצים, בהעברת מידע אונליין, קבלת ושליחת מיילים, יתכן שיידרש פתרון אבטחה ייעודי. בין אותן חבילות התשלומים של מקאפי ניתן למצוא חבילה שמותאמת לרשתות מחשבים. חבילה זו מאפשרת לנתח איומים במהירות מסחררת, היא יודעת לספק התראות ולחסום איומים, ניסיון לכניסה לא מורשית וכן פתרונות אנטי וירוס למניעת ריגול, חסימת האקרים, זיהוי רוגלות ותולעים ועוד. 

חבילה שנותנת רישיון ארוך טווח

לפני שאתם מחליטים מה הכי מתאים לכם מתוך חבילות התשלומים של מקאפי, שימו לב לעובדה הבאה. את הרישיונות לשימוש אפשר לרכוש לא רק לשנה אחת או שנתיים. ניתן למצוא כיום חבילות משתלמות מאוד, עם מחיר נוח לפרקי זמן ארוכים. עד כמה ארוכים? לדוגמא, חבילה לפרק זמן של חמש שנים, עם מחיר ידוע מראש. לסיכום, למשתמש אחד או לרשת מחשבים, כפתרון ביתי או כפתרון לשימוש עסקי, החבילות של מקאפי יתאימו לצרכים האינדיבידואליים שלכם.

בצעו השוואת VPN