בין אם בתהליך הקבלה לעבודה, ובין אם כחלק מטופס הטיולים עם סיום ההעסקה, כל שכיר במשק מכיר את ההליך הבירוקרטי המורכב שמתנהל סביב נושא ההעסקה. אם עד היום, כל המשימות נעשו באופן ידי ולא הייתה אופציה אחרת למנהלים ולאנשי משאבי האנוש. ואולם, השיפור העצום ביכולות הטכנולוגיות הביא לחיינו את אופציית ניהול המסמכים הדיגיטלית. זו יכולה להיות אופציה נוחה ומזמינה מאוד, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על סיוע לארגונים גדולים ומשמעותיים.

4 יתרונות בטפסים דיגיטליים – הדרך הקלה לחתום על מסכים 

כדי להפוך את השימוש בטפסים דיגיטליים לקבוע, מומלץ להכיר את ארבעת היתרונות המשמעותיים ביותר לשיטת טיפול זו:

  1. היעילות – אנשי משאבי האנוש לא צריכים לבצע עבודת הדפסה ועריכה של מסמכים לפני כל פגישה עם עובד. עם הכניסה למערכת יופיעו כל הטפסים הרלוונטיים, ואתם רק תצטרכו לבחור.
  2. המרחק – גם אם העובד לא נמצא פיזית מולכם, ניתן לבצע את הליך ההחתמה וההעסקה. כך, אתם יכולים לאפשר לעובדים לשעתק את מקום העבודה שלהם במינימום השקעה ובדיוק על פי תנאי החוזה.
  3. האבטחה – כל הטפסים שאתם מעלים לאתר ומחתימים, נשמרים בענן מאובטח ברמה הגבוהה ביותר (קראו על שליחת קבצים מוצפנת). זאת, מתוך ההבנה כי מדובר על מידי אישי.
  4. החשיבה הסביבתית – כשחותמים על טפסים דיגיטליים, כמות הדפים שמדפיס כל בית עסק, מצטמצמת משמעותית.

בחירה נכונה לכל מנהל

בהסתכלות רחבה על כלל התנאים במקום העבודה שלכם, הבחירה לשלב מערכת ממוחשת לטפסים היא יעילה ומתקדמת. כמובן, שאת המערכת ניתן להתאים לצרכיו האישיים של כל לקוח כדי לתת מענה רחב ואמין לצוותי משאבי האנוש. כך שמבחינת מנהלים מדובר על כלי עבודה חיוני וחשוב לפעילות היומיומית בבית העסק.

> הכירו מערכת ניהול למידה ארגונית (LMS) בלינק