כאשר מדברים על סדנאות או אפילו מפגשים בין אנשים, מורים ומה שביניהם, מדברים על היכולת והיתרונות של סדנאות ODT שמביאות את כל הפתרונות לרוב הבעיות שלעיתים נתקלים בהם הן בחיי היום יום והן במסגרת יום עבודה.

האם אתם מורים או מורות שרוצים לצאת מהשגרה ובוא זמנית לחזק את הקשרים התעסוקתיים והחברותיים במקום העבודה? פעילות ODT לעובדים הם הדבר הנכון עבורכם. מדובר בסדנאות מעשירות, מגבשות ובעיקר יכולות להפר את הרעש ולהחזיר את השלווה והיציבות הנפשית, הפיזית והמנטלית בכל מקום עבודה.

כיצד ניתן באמצעות סדנא לחזק קשרי עבודה וחברויות? שאלה טובה!

יש המון שיטות ואפשרויות לחזק את הקשרים ביניכם לבין החברים שלכם למקום עבודה, זה יכול להיות משחק, חידה, אתגרים מגוונים והכי חשוב כל אלה הם למעשה מעשים ומפגשים מלאי חוויה שיוכיחו לכם כך או אחרת שאפשר לצאת מהמסגרת הרגילה שהכרתם לטובת משהו ייחודי ומרגש כמו סדנת ODT מעשירה ומדהימה, הפעם אפשר ואפילו מומלץ לצאת מהקופסא אל עולם אחר ושונה לגמרי. 

אלו סוגי משחק יש במסגרת הסדנא? 

יש אין ספור אפשרויות ומשחקים שמתחילים מפאזלים מעשירים, מגדלי נוי, דמקה, משחקי קובייה, שבץ נא, סוגי דומינו, קובית סומו, מלכות והרשימה שלפניכם עוד קצרה מלהכיל את כל מה שאתם יכולים לקבל במסגרת הסדנא. 

בסיכום דבר, יש אין ספור יתרונות והמחקרים מדברים בעד עצמם, יותר ויותר מורים ,אנשים ועובדים נפגשים לצרכי סדנה כזו או אחרת והתוצאה? חיבורים טובים יותר הן במקום העבודה והן מחוצה לו. 

הפעילות עצמה יכולה להתקיים בכל מקום שבוחרים וזה או מחוץ למתחם או בתוך מתחם תחת מחצלות מדהימות שבו יחולקו האנשים לקבוצות, יפזרו את המשחקים ויאפשרו לזה לקרות!