מסורבי בנק ומשקיעים שלא יכולים לקבל משכנתא רגילה יכולים לבחור בדרך אלטרנטיבית, של לקיחת משכנתא במימון ישיר. משכנתא חוץ בנקאית מהווה בשורה נהדרת בעבור לווים פוטנציאליים שלא יכולים לקבל משכנתא מסיבות אלו או אחרות מהבנק. חברת מימון ישיר שינתה לחלוטין את תחום המשכנתאות החוץ בנקאיות לאחר שנכנסה לתחום.

יתרון גדול של משכנתא במימון ישיר זה האפשרות לעשות בה שימוש לאיחוד חובות או כל מטרה שתראו בה לנכון. משקיעים רבים יכולים ליהנות מהתנאים המצוינים של משכנתא כזו, אשר הופכת את החיים שלהם לקלים יותר וחוסכת להם זמן בחיפוש אחר מקורות מימון להשקעה בנכסים.

קבלת משכנתא בתנאים משתלמים

בין היתרונות הגדולים שניתן לזקוף למשכנתא מהסוג הזה ניתן להזכיר את העובדה כי לא צריך הון עצמי עד 75% מערך הנכס. גם אם יש לכם מספר דירות, עדיין תוכלו ליהנות מתנאים מועדפים ולקבל את המשכנתא שלכם בקלות וללא יותר מידי עיכובים כאלה או אחרים.

כמובן שאם אתם מחליטים לעשות את הצעד הזה ולבחור במשכנתא חוץ בנקאית, זה יהיה חשוב להיעזר בגורם חיצוני שיוכל לעזור לכם ולהעניק לכם ייעוץ מקיף. יועץ מקצועי ידע להכווין אתכם אל עבר בחירה במסלול הנכון עבורכם ולהסביר לכם בדיוק מהם השיקולים שצריכים לעניין אתכם בטרם לקיחת ההלוואה.

הדרך הפשוטה לקבל משכנתא

אם התייאשתם לנסות ולקבל את המשכנתא שלכם מהבנק, דעו לכם שבמקרים רבים האפשרות לעשות זאת חוץ בנקאית תהיה הרבה יותר פשוטה עבורכם ותקל עליכם משמעותית. כך שאם אתם לא רוצים לבזבז את הזמן לשווא, התחילו לבדוק כבר בזמן הקרוב מהן כל האופציות שיש לכם ותוודאו שאתם בוחרים ללכת על בטוח עם ההחלטה שלכם בנושא.