כמו בכל דבר, הפרמטר בפירמוט מחשב, יהיה תלוי הכמה וכמה תכונות שאם יש אותם למחשב אז תהליך הפרמוט יהיה קצר או ארוך במצב שאין אותם.

מעבד חזק ועוצמתי כנראה יפורמט מהר הרבה יותר ממחשב שמערכת העיבוד שלו ישנה ומסורבלת.

כמה זמן לוקח לפרמט מחשב?

פרמוט יסודי של כל מרכיבי המחשב יכולים להתבצע בין שעתיים ל4 שעות וכמובן שזה תלוי במעבד ובסוג המחשב.

במחשבי מקבוק החזקים והאיכותיים של אפל, הפרמוט יהיה קצת שונה אך יתבצע במהירות גבוהה בהרבה ממחשבי ה PC המוכרים והנפוצים יותר שכן המעבד של המחשבים של אפל הוא מהטובים בעולם ואולי הטוב בהם. התקלות בכלל במחשבי אפל נדירים יותר.

כמה זמן לוקח להתקין תוכנה במחשב?

השאלה הזו בגדול מתחלקת ל 4 חלקים כאשר בכל אחד מהם יש יתרון וחסרון.

במחשב שולחני נייח, ההתקנה של תוכנה רגילה כמו פוטושופ למשל, תתבצע באופן מהיר יותר מאשר מחשב נייד רגיל נייד.

במחשבי מק' של אפל המצב יהיה הרבה יותר טוב ואם במחשב הנייד שלהם תוכנה כמו פוטושופ תעלה במהירות גבוהה, במחשבים הנייחים של אפל המצב פשוט בלתי נתפס באשר למהירות שדברים מתבצעים בו.

כמה עולה לפרמט מחשב?

גם כאן כמו בכל דבר אין מחיר קבוע אך כן יש עלויות וסביבת מחירים הגיונית בתיקון ובפרמוט מחשב מסויים.

פרמוט של מחשב רגיל יכול לנוע בין 100 ₪ ל300 ₪ למגזימים והפחות ידידותיים. פרמוט מחשב של אפל יכול להגיע לקצת יותר מ 500 אך גם כאן המחיר ישתנה מאחד לשני. במעבדות של אפל או מעבדת תיקון מחשבים המחיר יהיה גבוה בהרבה מהמחירים אצל טכנאי מחשבים מין השורה מהסיבות המובנות.

כמה זמן לוקח לפרמט מחשב ישן?

במחשב ישן הסיפור קצת יותר מסובך כי המעבד שלו כבר גמור ועבר המון ונשחק ומה שנקרא "עשה את שלו" ובמקרים כאלה רבים יעדיפו להחליף מעבד או מחשב כי גם אחרי עיבוד של מחשב ישן מאוד לא בטוח שהוא ימשיך לעבוד כמו שהיה בקדימותו ובמקום להנות ממנו תצטרכו לבלות אתו במעבדות בלי הפסקה. מיותר.

קראו גם על: תיקון מחשבים בתל אביב