ההבדל בין פוסט או ציוץ שזוכה לחשיפה משמעותית לבין פוסט או ציוץ איכותיים שלא זוכים כלל לחשיפה, טמון בכמות הלייקים שכל אחד מהם קיבל. על פניו, הגיוני מאוד שפוסט איכותי יקבל הרבה יותר לייקים מאשר פוסט פחות איכותי. אך מאחורי המספרים אנחנו יכולים למצוא השפעות שונות שיכולות להשפיע עליהם. 

למשל, הרבה פעמים אנשים משתמשים בכלים מסוימים בשביל לקדם את עצמם וליהנות מכמות גדולה של לייקים, אפילו מעבר למה שהיינו מצפים מהם לייצר, אם אנחנו בוחנים את הכוח שלהם ברשתות החברתיות או את יכולות השיווק והכתיבה שלהם. הרבה פעמים נגלה שהם פשוט קנו לייקים ישראלים באופן מסודר, מה שהוביל בסופו של דבר לכך שהפוסט שלהם ייראה טוב יותר מבחינת המספרים המופיעים לצידו וכן מחשיפה גדולה יותר. 

קניית לייקים ישראלים היא לא תופעה חדשה. למעשה, ברגע שהרשתות החברתיות הפכו לכלי משמעותי בתחום השיווק והפרסום, אז החלו חברות שונות לחפש דרכים כיצד לייצר תהודה נרחבת יותר עבור הלקוחות שלהן, ואחת מהאופציות היא קניית לייקים. 

כיצד זה עוזר בשיווק וקידום הפוסט

התשובה לשאלה כיצד קניית לייקים ישראלים או קניית עוקבים לאינסטגרם יכולים לעזור היא מאוד פשוטה. יש הבדל עצום בין פוסט, איכותי ככל שיהיה, שיש לו 2-3 לייקים, לבין פוסט, איכותי או לא, שיש לו עשרות ומאות לייקים. ההבדל בא לידי ביטוי באופן בו כל אחד בוחן את הפוסט, וכן באופן בו הוא זוכה לחשיפה ובסופו של דבר גם לשיתופים. 

ברגע שיש לנו הרבה לייקים, אז הוא יזכה לחשיפה משמעותית יותר ובסופו של דבר יותר אנשים יוכלו לעשות בו שימוש, בין אם זה אומר שהם יקבלו בעזרתו מידע ובין אם זה אומר שהם יוכלו לבצע הזמנות ורכישות שונות.