נולד לכם בן? מזל טוב!
רוצים להנציח את האירוע של לידת בנכם בדרך מיוחדת, צבעונית ואישית, החל מההכנות, ההתארגנות, עד יום צילומים בלוקיישן גן האירועים עם כל המשפחה והמוזמנים היקרים שלכם.

הייחודיות באירוע ברית מילה

לאחר הלידה, ההורמונים עדיין משתוללים ושני ההורים תמיד מתרגשים מהמאורע מרגש של חגיגת ברית המילה של בנם, לכן חשוב לבחור בצלם בעל אינטליגנציה רגשית שיהיה קשוב להורי התינוק החדש, ויצלם את המאורע ברגישות ובסבלנות. אירוע ברית מילה הינו אירוע רגיש ומרגש במיוחד, הוא גם אירוע מאוד עדין ומיוחד. חשוב לבחור בצלם שיודע על יצירת אווירה נינוחה שבה המצולמים מרגישים בנוח עם הצילומים.

איכות הצילום והפקת אלבום הברית

בחרו בצלם שמציע צילום אירועים איכותי כמו באתר שעבודתו כוללת עיבודי תמונה ואלבום דיגיטלי מעוצב עם – 150 תמונות בהדפסת פוטו איכותית, שיהיה מזכרת מושלמת מאירוע מרגש שכולל תמונות של כל הרגעים החשובים והמרגשים על כל היקרים לכם אשר הגיעו לשמוח בשמחתכם.

חבילה לאירוע ברית מילה

מה אתם רוצים לצלם בברית ? תמונות סטילס? וידאו? מגנטים? בוק של הילד ?

אם ישנה יותר מתשובה אחת נכונה, עליכם לתאם עם הצלם חבילת שירותים שכוללת את השירותים המבוקשים ואת התמונות שילוו אתכם ואת היילוד לעוד שנים קדימה.

קריאת ביקורות

קראו ביקורות והיכנסו אל האתרים של הצלמים הרלוונטים, קראו איך הם תופסים את הרגעים החשובים, נסו להבין גם בין השורות לגבי אישיותו של הצלם ורגישותו. בדוק גם את דפי הפייסבוק, האינסטגרם, במידת האפשר. האם המשוב של הלקוחות ממליצים? האם ההורים הטריים מרוצים מהתוצאה?

בדקו את תיק הצילומים של הצלם

אם אתם אוהבים את מה שאתם רואים באתר שלהם, אם אלה תמונות או מגנטים לאירועים למשל גם חשוב – התקשרו כדי לראות אם הוא זמין לתאריך האירוע המרגש של הרחבת המשפחה שלכם. קבעו פגישה ותסגרו לכם את הצלם האהוב עליכם לצילום האירוע המרגש שלכם!

בוק לתינוק-  שיציג את הרך הנולד באופן שלא יחזור על עצמו שוב- מזכרת לכל החיים

שלבו עם תמונות האירוע תמונות של הסיבה למסיבה המרגשת, התינוק שהצטרף למשפחה