לא מעט אנשים מופתעים מגובה החיובים עבור חשבון החשמל בדירתם. כיום ישנן לא מעט אפשרויות לות ויעילות אשר יצליחו לסייע לכם לחסוך מאות שקלים מחשבונות החשמל על ידי הפיכת הבית שלכם לבית חסכוני באנרגיה.

אם עד לפני מספר שנים כולנו בזבזנו כמות אדירה של חשמל עבור נורות הלהט הישנות אשר היו נשרפות כל כמה חודשים, הרי לנו שכיום ישנן נורות לד רבות אשר יאפשרו לכם לחסוך כ 70% מצריכת החשמל בהשוואה לנורות הישנות. לכן, אם גם אתם רוצים להפוך את הבית שלכם לחסכוני באנרגיה ולהצליח לחסוך מאות שקלים מכך, חשוב שתכירו את כלל המוצרים הבאים.

קראו גם: מה זה תאורת הצפה

נורות לד חסכוניות שיאפשרו לכם להקטין את צריכת החשמל על תאורת הבית בכ 70%

ראשית, כפי שציינו, כיום וש לא מעט מוצקים חדשניים אשר יכולים לאפשר לכם לחסוך עשרות אחוזים בצריכת החשמל. נורות הלד אשר נכנסו לשוק לפני מספר שנים בודדות מסייעות לכולנו לחסוך כ 70% מצריכת החשמל על תאורת הבית. כמו כן חלו שינויים רבים ברוב מוצרי החשמל החדשניים אשר בעזרת מנגנונים מתקדמים צורכים הרבה פחות חשמל. שדרוג המוצרים למתקדמים ביותר בעלי המנגנונים החסכוניים יבטיחו לכם צריכה מועטת משמעותית בכמות החשמל.

חיסכון של שעות פעילות מוצרי חשמל שונים

נוסף על כך, חשוב להכיר את כל היתרונות של שעון שבת. רבים סבורים כי שעון שבת מתאים רק לדתיים בו הם עושים שימוש רק בשבת. על כן חשוב לדעת ששעון שבת יכול לסייע לכולם ללא יוצא מן הכלל, גם בימי החול, לחסוך לא מעט חשמל. כיבוי מוצרי חשמל שונים במהלך הלילה או הדלקתם בשעות מסויימות בהן אין לכם יכולת להדליקם בכוחות עצמכם יאפשרו לכם להקטין את שעות הפעילות של מגוון מוצרי חשמל משמעותית.

ניצול מרבי של אנרגיית השמש

אפשרות נוספת לחסוך עשרות אחוזים בצריכת החשמל היא ניצול מרבי של אנרגיית השמש. בתים רבים עושים שימוש בלוחות סולאריים אשר מספקים חשמל לדירתם. לוחות אלה יכולים לספק חשמל כפי צורך הדירה שלכם בעזרת השמש בלבד. אפשרות זו תצליח לחסוך לכם מאות שקלים בכל חודש אותם אתם רגילים לשלם על חשבונות החשמל.

קראו גם על: מפסקי פקט