כל בעל עסק בשנת 2019 יודע לומר כי צריך לפרסם, צריך לקדם, צריך להשקיע כדי הביא לקוחות והכנסות לעסק. אמנם המונחים מוכרים ידועים, אבל העלויות לגמרי לא ברורות וגם לא תמיד צפויות. אז אם אתם מתכננים לבצע קידום ממומן בגוגל אתם בוודאי רוצים לדעת לקראת מה אתם הולכים? מהו סדר הגודל של ההוצאה לקראתה אתם ניצבים? והכי חשוב – האם ההוצאה הזו תצדיק את עצמה וההכנסות שיגיעו בעקבותיה יכסו אותה?

קידום ממומן בגוגל

קידום נכון = קידום מניב

למעשה חשוב לדעת ולהבין כי כאשר משקיעים בצורה נכונה ומבצעים קידום ממומן בגוגל ביעילות ההוצאה מחזירה את עצמה ביחס ישיר לסכום ההוצאה. מה זה אומר? שככל שההשקעה שלכם גדולה יותר, כך הקידום של האתר שלכם משמעותי יותר. התוצאה הישירה היא שהחשיפה שלכם גדולה משמעותית וכמובן שגם מספר הלקוחות שלכם גדל בהתאמה. וזה אומר שבהשוואה להוצאת הפרסום כך גדלה ההכנסה שלכם והתעצמה פלאים. כך שאם הפרסום נכון והקידום הממומן מתבצע ביד מקצועית, כל שקל שהוצאתם מחזיר את עצמו ובגדול.

תוכלו לקבל עוד מידע על כך גם באתר https://industrialstrengthsem.com/.

תשלום לגוגל, תשלום לאיש מקצוע

כדי להצליח בתהליך של קידום אתם צריכים לקחת בחשבון שתי נקודות.

נקודה ראשונה – תשלום לאיש מקצוע שיבצע עבורכם את המהלך הקידומי בגוגל.

נקודה שניה – תשלום לחברת גוגל תמורת הקידום.

שתי נקודות אלו כרוכות בעלות משמעותית למדי. כאשר מפרסם איכותי ומנוסה יגבה מכם סכום משמעותי עבור הקידום של האתר שלכם. מה גם שככל שאתם מעוניינים שהמודעה שלכם תוצג, תקבל הקלקות והאתר שלכם יזכה במספר רב של כניסות, כך גם העלות יקרה יותר. אבל כאמור, עלויות אלו טומנות בחובן הכנסות צפויות רבות. המסקנה היא שההוצאות שלכם צפויות לכסות את עצמן באופן משמעותי ואתם עומדים לגלות כי מספר הכניסות לאתר שלכם עלה באופן דרסטי וכתוצאה מכך גם מספר הפניות, הרכישות או ההזמנות נסק מעלה.

פרסום נכון מנצל את השקל

אכן, פרסום ממומן בגוגל בעידן שלנו הא סיפור יקר. אבל פרסום נכון וממוקד, פרסום שנעשה ביד מקצועית מנצל כל שקל של פרסם ומחזיר אותו בכפל כפליים.

קראו גם: קידום בגוגל של חנות וירטואלית