איטום קירות ומבנים הוא נושא בעל חשיבות עליונה. מדוע? כי כל מבנה חשוף בחלקו החיצוני למפגעים שונים. המפגעים הללו עלולים לגרום לרטיבות ולחלחול נוזלים, דבר שהוא פוגע ומזיק ועלול לגרום לתוצאות בלתי הפיכות למבנה ולתכולה שלו גם כן. לכן חשוב לבצע בהתאם לצורך עבודות איטום קירות חיצוניים!

איך עושים את האיטום?

איטום קיר חיצוני הוא משימה מורכבת למדי, זאת בגלל שתי סיבות. הסיבה הראשונה היא היות העבודה בגובה. כלומר, אין אפשר לגשת לקירות מהמבנה בחלקו הפנימי, אלא צריך לטפס לגובה, גם אם המבנה מתנשא לגבהים. הווי אומר שצריך כאן ציוד מתאים עבור עבודה בגובה. סנפלינג, פיגומים וכדומה.

אך אין די ביכולת לטפס ולעבוד בגובה. כי איטום קיר חיצוני זו משימה שדורשת גם הרבה מאוד ידע וניסיון. רק מי שצבר ניסיון רב ורכש את הכלים ואת היכלות מסוגל לאטום מבנים כראוי. צריך להכיר את החומרים הקיימים ואת טכניקות האיטום המוצעות על מנת לאטום את הקירות כנדרש.

כאשר לקוח בוחר חברת איטום עליו לוודא גם כי החברה מציעה שירות שכולל אחריות למשך זמן רב. האחריות מספרת כי העבודה נעשתה כהלכה, שלא צפויות תקלות במהלך השימוש במבנה, וכי הקירות אטומים היטב למשך תקופה ללא בעיות צפויות ורטיבות שתפגע בהם. קיר חיצוני חשוף מטבע היותו לרטיבות, לגשמים, לעונות מתחלפות ולנזקים מנזקים שונים.

לכן אי אפשר לוותר על אחריות מלאה ועל עבודה איכותית וטובה. כדי שהשירות שאתם מקבלים יצדיק את עצמו ויוכיח שהוא מלווה אתכם למשך זמן רב באופן העמיד בהתאם לאופי המבנה ולשימוש בו.

בררו על חברה מקצועית כמו בסיס פתרונות גובה, קבלו המלצות מלקוחות כדי להיות בטוחים שאתם עומדים לקבל מענה מקצועי במיוחד.