מדפסת תלת מימד מאפשרת להדפיס אלמנטים מוחשיים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת להדפסה. המדפסת עובדת באמצעות תוכנה המעצבת את האלמנטים, שולחת את התכנון למדפסת ומדפיסה חפצים בתלת מימד באמצעות חומרי פולימר וסוגים שונים של פלסטיק, סיליקון, זכוכית ושבבים. 

באמצעות הטכנולוגיה אפשר לבנות מודלים לתעשייה או לייצר בגדים, להדפיס שבבים וחלקיקים, להדפיס חלקים למכונות בתעשייה או למוצרים שונים, ויש מדפסות שיכולות אפילו להדפיס איברים שונים עשויים חומרים פולימר, שרף ודבקים. 

כיום רבים משתמשים במדפסות תלת מימד, החל מסטודנטים עד חוקרים, מעצבים, אדריכלים ועוד. אנשים אלה ובטח שגם אתם – רוצים לדעת מהו מחיר מדפסת תלת מימד

אז כמה תעלה לכם מדפסת תלת מימד? 

אם אתם משתמשים בהדפסות כאלה באופן קבוע, כדאי לחפש משווק המציע מדפסות איכותיות במחירים נוחים. עלות מדפסת SLA יכולה להגיע לכמה אלפי שקלים, ועלות של מדפסת משרדית תעשייתית יכולה להגיע ל20 אלף שקלים ויותר – תלוי ביכולות ובמפרט שלה. 

כיצד בוחרים מוצר טוב?

כשאתם בוחרים מדפסת שימו לב כי היא מציעה דיוק, בסיס עמיד, יציבות ופעילות טובה. 

וודאו כי יש לה חומרים איכות ואפשר להוסיף חומרים למדפסות תלת מימד באיכות טובה. 

בחרו מוצר שמאפשר אורך חיים ארוך והפעלה קלה ופשוטה. 

כדאי לבחור מדפסת עם מסך מגע ידני. בחרו מכשיר יעיל שיש לו חיבור תקשורת לשליחת קבצים מרחוק ושימו לב שאתם בוחרים מוצר שקיבלתם עליו המלצות טובות. 

אז אם אתם רוצים להתקדם טכנולוגית ולהגיע לתוצאות טובות בכול תחום – זה הזמן להבין את הצרכים שלכם בתעשייה, להשוות מחירים ולייעל את העבודה באמצעות מדפסת תלת ממד במחיר נוח. כך תוכלו לעבוד נכון.