אחד התחומים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות הוא קידום אתרים אורגני, ולו כי מדובר במקצוע מרתק, מעניין ונחוץ בעידן הדיגיטלי. כל בעל עסק (או בעל אתר) חייב להעסיק מקדם אתרים או לשכור את שירותיה של חברה בתחום, על מנת להופיע במיקומים ראשונים בגוגל. מאחר ומדובר במקצוע מבוקש, אפשרויות ההשכלה בתחום מגוונות במיוחד. מבקשים ספוילר? אין צורך לעשות תואר.

קורסי אונליין והעשרה מקוונת

לאחרונה ניכר כי קורסי אונליין הפכו לטרנד מבוקש, בייחוד כי ניתן ללמוד מכל מקום (אפילו במהלך טיול בחו"ל או מהבית) ובשעות נוחות, כך שהלימודים יכולים להשתלב באופן נהדר עם החיים השגרתיים. יש לא מעט קורסי אונליין מצוינים בתחום, אך זה לא מספיק משום שקידום אתרים אורגני הוא תחום דינאמי שמשתנה לעיתים קרובות ולכן כדי שתוכלו להישאר בעניינים, רצוי לעקוב אחרי אתרים ובלוגים מקצועיים בתחום. מבקשים דוגמה? באתר של עידן בן אור תמצאו מגוון רחב של מאמרים מקצועיים, גם למתחילים וגם למתקדמים, ואף מידע על שינויים באלגוריתם או בתהליכי הקידום השונים.

קורסים מקצועיים במוסדות לימוד

מי שזקוק להדרכה פרונטלית של תחומי הלימוד, יוכל לעשות זאת באמצעות קורסים מקצועיים בתחומי הדיגיטלי וקידום האתרים, כשיש מוסדות לימוד ייעודיים ללימודים מסוג זה. כמו כן, ניתן להירשם לקורסי קידום אתרים גם במכללות השונות.

חוץ מזה, תוכלו לחפש אחר שיעורים פרטיים אצל מקדמי אתרים מקצועיים, ולרכוש חבילת שיעורים בהתאם לצורך ולרמה שלכם.

לעבוד במשרת ג'וניור

לא מעט משרדי דיגיטל וסוכנויות SEO מגייסות עובדים למשרת קידום אתרים גם אם הידע שלהם בתחום הוא מינורי, ולמעשה הם יכולים ללמוד את התחום על בוריו תוך כדי עבודה. לא פשוט למצוא משרה שכזו, אבל זה בהחלט אפשרי ולרוב תנאי הקבלה לא יהיו מאתגרים במיוחד, אבל כן ידרשו מכם יכולת למידה עצמאית ורצון ללמוד ולהתפתח.

מעוניינים לעסוק בתחום קידום האתרים? בחרו את הדרכים האידיאלית ביותר בעבורכם ללמוד את המקצוע, ועקבו בתדירות גבוהה אחרי בלוגים ואתרים מקצועיים בתחום, לרבות עמודי פייסבוק ופרופילים של מקדמים מוכרים מהארץ ומהעולם.