המאמר באדיבות שיא סקיוריטי

פייתון הינה שפת תכנות נפוצה וידידותית למשתמש. היא פשוטה להבנה ונוחה לקריאה לתחזוקה, ולכן, השימוש הרב בה. הקודים בה ברורים ומפורשים ובזכות יתרונות אלו ואחרים ניתן להשתמש בה ללא קושי כדי להוכיח ישימות של פרויקטים ונושאים אחרים שחלקם מורכבים.  ניתן להשתמש בה לכתיבת תוכנות גדולות, לניהול גרסאות במערכות פיתוח ועוד. היא מתאימה מאוד לסטודנטים הלומדים לראשונה תכנות. לאחר שהם מתמצאים בה הם יכולים לעבור ללמוד ביתר קלות שפות אחרות הנחשבות למורכבות יותר. 

הכרה על ידי גוגל

סימן חשוב וברור לחשיבותה ניתן על ידי גוגל אשר מנוע החיפוש שלה מבוסס עליה. גולשים רבים, בעידוד החברה, מתקינים על מערכת השרתים שלה אפליקציות שנכתבו על ידם בשפת התוכנה הנ"ל.   החשיבות ללימוד שפה זאת רב מאוד ומומלץ לכל הרוצה להשתלם בעולם התכנות להתחיל, דווקא, עימה. בהמשך אם יש ברצונו להתמיד במקצוע הנ"ל, הוא יוכל לעשות הסבה לאחרות הקיימות בשוק. הלימודים נערכים במכללה אשר בה מסלולי לימוד שונים.

קורסים מגוונים ברמות שונות

הקורס פייתון מיועד גם לתלמידים מתקדמים הרוצים לתכנת בשפה זאת ולפתח יכולותיהם בתחום. המתקדמים חייבים להיות בעלי ניסיון מוקדם בכתיבת מודולים ועוד. בנוסף, ניתן למצוא  הכשרות ממוקדות לטובת אנשים העובדים עם מערכות מידע. אורך הקורסים משתנה מאחד לאחד ועל פי התכנים הנלמדים. בסוף כל אחד יש לעמוד בבחינות נדרשות. מומלץ ללמוד במכללה בעלת מוניטין אשר ברשותה תשתית מקצועית מעולה. המלמדים בה הינם מרצים המגיעים מעולם האקדמיה וגם מעולם הפעילות העסקית והמוסדית. הם בעלי ידע עיוני רב וניסיון מעשי המגיע מהשטח. שילוב זה יכול לסייע לכל תלמיד. הוא יזכה גם ליחס אישי מהמרצים והדבר יקל מאוד עליו בלימוד הנושאים המורכבים הללו.