כל חברה המתמחה בניהול ומכירת נכסים יודעת כי תוכנה למכירת נכסים יכולה להוות נכס מהותי עבורה. מדובר על פתרון ERP מתקדם ומותאם אישית, שיכול לשפר ולשדרג את כל תהליך המכירה, הן עבור החברה והן עבור בעלי הנכס. מדובר על תוכנה המאפשרת לנהל את הנכסים השונים של החברה בצורה הפשוטה והיעילה ביותר, דבר המאפשר לשלוף את המידע הנחוץ במהירות ובקלות ולהקל על כל התהליך. אנו בחברת מידעטק טכנולוגיות מידע, חברת פריוריטי, נשמח לספק לכם תוכנה למכירת נכסים ברמה הגבוהה ביותר. התוכנה שלנו מאפשרת להפיק מגוון רחב של דוחות שונים, היא מכילה את כל המידע הנחוץ אודות הנכס ובעליו וכמובן את האפשרות לנהל את כל תהליך המכירה, החל משלב המשא ומתן ועד למסירת המפתח. השימוש בתוכנה יכול לקצר משמעותית את כל התהליך הדרוש לצורך מכירת הנכס ובכך לייעל את העבודה ולהפוך אותה למסודרת, מאורגנת ומדויקת יותר.

תוכנה למכירת נכסים – נקודות חשובות שכדאי להכיר מראש

היום ניתן למצוא בשוק סוגים שונים של תוכנה למכירת נכסים (פריוריטי למשל), אך החוכמה היא כמובן לבחור בתוכנה המקצועית והאיכותית ביותר. תוכנה מסוג זה תוכל לספק לכם את מלוא הכלים הדרושים לכם, לצורך ניהול איכותי של הנכס. התוכנה אמורה להכיל את האפשרות לנהל את החוזים של הנכסים השונים, החל משלב קליטת החוזה ועד להוספת כל התנאים והנספחים הנלווים. כמו כן, התוכנה אמורה לספק מידע אודות הביטחונות הנדרשים, חישובי הצמדות ופדיון ואף יכולת אוטומטית לשלוח הודעות והתרעות לגבי פקיעת חוזה, בקשות תשלום ועוד. תוכנה ברמה גבוהה אמורה להחליף את הצורך בתוכנת הנהלת חשבונות נפרדת, דבר המאפשר להפיק חשבוניות ישירות מהתוכנה, ללא שום צורך בסרבול מיותר. מעבר לכך, חשוב לזכור כי התוכנה אמורה לספק לכם את האפשרות להפיק מגוון רחב של דוחות שונים, על מנת לקבל תמונה מלאה על המצב ולאפשר לקבל החלטות נבונות יותר בזמן אמת.

כל הסיבות לרכוש תוכנה למכירת נכסים

קודם כל, חשוב להבין כי ניתן למצוא לא מעט סיבות לרכוש תוכנה למכירת נכסים, מאחר ומדובר על תוכנה המסוגלת לשפר ולשדרג משמעותית את יכולות ניהול ומכירת הנכסים שלכם. יש לזכור כי היום נהוג להשתמש בתוכנות מתקדמות על מנת לאפשר עבודה מדויקת ומאורגנת יותר, דבר המאפשר להגדיל את תפוקת העבודה ולשפר את הרווחיות של החברה. השימוש בתוכנה כמו ERP יכול למנוע מצב של עבודה מבולגנת ולא ברורה, דבר העלול ליצור רושם פחות מקצועי עבור החברה. ניתן להשתמש בתוכנה על מנת לתעד את כל תהליך המכירה ובכך להפוך אותו לשקוף ויעיל יותר. מעבר לכך, יש לזכור כי התוכנה מכילה מגוון רחב של יישומים שונים, המסוגלים לשדרג את שגרת העבודה ולספק חווית לקוח איכותית יותר. 

אנו בחברת מידעטק טכנולוגיות נשמח לספק לכם תוכנה למכירת נכסים, שתוכל לשדרג ולהקל על העבודה שלכם. לפרטים נוספים, צרו קשר.