כלי לבדיקת תוכנה הוא תוכנת מחשב שמבצעת מקרי בדיקה, כדי לקבוע אם תוכנת מחשב מסוימת או יישום אינטרנט עומדים במפרט שלה.

השימוש בבדיקות תוכנה אוטומטיות הולך וגדל בתעשייה. זה הופך לנוהג נפוץ עבור חברות תוכנה להשתמש בכלי בדיקת תוכנה אוטומטיים כדי להבטיח איכות וביצועים של המוצרים שלהן.

השימוש באוטומציה במהלך בדיקות תוכנה הולך וגדל ככל שהמורכבות של מערכות תוכנה עולה. כלים אוטומטיים יכולים לעזור להפחית את מספר השגיאות בפיתוח, להגדיל את הפרודוקטיביות ולשפר את האיכות והיעילות בפיתוח תוכנה.

מהן המטרות של ביצוע בדיקות אוטומטיות של תוכנה?

כלי בדיקות אוטומטיות של תוכנה משמשים לשתי מטרות: לביצוע מקרי בדיקה ולמדוד את תוצאותיהם.

בדיקת תוכנה אוטומטית היא תהליך שבו תוכנות נבדקות ללא התערבות אנושית. התהליך של בדיקות תוכנה אוטומטיות הוא להפעיל תוכנה שמריצה אוטומטית את מקרי הבדיקה ומזהה את הליקויים.

בדיקות תוכנה אוטומטיות יכולות להיעשות על ידי שימוש במגוון רחב של כלים כגון בודקים ידניים, כלי בדיקה אוטומטיים ואלגוריתמים של למידת מכונה.

המטרות של בדיקות תוכנה אוטומטיות הן להגדיל את הפרודוקטיביות, להפחית עלויות ולספק 100% כיסוי בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי.

מהם היתרונות של בדיקות אוטומטיות באמצעות תוכנה?

בדיקת תוכנה אוטומטית היא תהליך שבודק את הפונקציונליות של תוכנה ללא כל אינטראקציה אנושית. זה נעשה על ידי שימוש בקבוצה של כללים וסקריפטים מוגדרים מראש כדי לזהות באגים, בעיות ביצועים ופגמים אחרים בתוכנה.

בדיקות תוכנה אוטומטיות מסייעות בהפחתת העלות של בדיקות תוכנה ידניות. זה גם עוזר בשיפור איכות המוצרים על ידי ביטול פגמים לפני שהם קורים.

היתרונות של שימוש בכלי בדיקה אוטומטיים הם שהם מספקים זמן אספקה מהיר יותר ועלויות מופחתות. הם גם עוזרים למתכנתים ליצור קוד טוב יותר.

>אנשים חיפשו גם מידע מקיף על qa masters