חברתנו המובילה Telecom Experts מספקת מגוון פתרונות מתקדמים למחשוב ענן בעסקים. כן גם בעסק שלכם. הצטרפו אל מעגל הלקוחות המרוצים שלנו ותרגישו בהבדל. החיוך האופיני ללקוחת המרוצים שלנו ידבק גם בכם.

מרכזיה חכמה בדיוק בשבילכם

מרכזיה חכמה במיוחד ומתקדמת בצורה דיגיטלית בענן, המאפשרת לכם התאמה מדויקת לצורך שלכם בעסק שלכם ומהווה תחליף מושלם וייחודי למרכזיה הפרטית שלכם.

אנו נציע את הדרך הקלה והמהירה עבורך לבחירת בשירותי מחשוב ענן לעסקים לדרישות של העסק שלך במחירים הנמוכים ביותר בשוק, בהתחייבות.

Telecom Experts מומחים בהקמות של מרכזייות מאובטחות בענן.

אפיון, תכנון והתקנה, גם ההפעלה עלינו

השירות שלנו כולל ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם ולאחר מכן אפיון, תכנון, התקנה והפעלה מלאה כולל בדיקות קבלה. אנו מאמינים, שתבחר בנו משום שאנו מציעים לך הצעה ייחודית, מציעים לך פתרון כולל, משתלם וארוך טווח. אנו לא כבולים לשום יצרן ולשום תצורה של פתרון, משום שהפתרון אמור להיות מותאם קודם כל לצרכי העסק שלך.

הפתרון לצרכים הספציפיים של כל לקוח

אנו מבצעים התאמת הפתרון לצרכים הספציפיים שלך, תוך בחינת היכולת להגיע לפתרון האופטימלי מבחינתך, תוך הסתייעות על היותנו שותפים עסקיים לכל ספקי התקשורת המובילים בשוק ולכל סוגי הפתרונות הקיימים והמתקדמים ביותר.

קצת על Telecom Experts

Telecom Experts הוקמה ע"י מהנדסים מומחים בתחומי התקשורת והמחשוב במטרה לסייע לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים לחסוך בהוצאות באמצעות שירותי מחשוב לעסקים.

מתחייבים לשירות מושלם ללא תחרות

אנו נציע רק פתרון תקשורת שיתאים לך ולא נציע ולא נמכור לך ציוד שאתה לא צריך ושירותים שלא יביאו לעסק שלך תועלת ברורה ומדידה. באחריות!

תמיכה טכנית גם מקרוב וגם מרחוק. גם תמיכה טלפונית והשתלטות על המערכות ובנוסף לזאת באתרי הלקוחות בכל אזור בארץ על ידי הצוות המקצועי והאדיב שלנו הבנוי בקפידה ובבחירה אישית ומוקפדת של  מיטב המוחות בשוק התקשורת והמחשוב.

 

התייעצו עימנו, אנו זמינים לשיחות שלכם

לשיחת ייעוץ חינם עם מהנדס תקשורת מומחה

התקשרו עוד היום

077-812-3111

זמינים בעבורכם ובשביל הצלחת העסק שלכם!