אנשים פרטיים ובעיקר עסקים תלויים מאד במידע הקיים בתוכנות השונות שבהם הם משתמשים ביום יום  במחשב וכוללים אין ספור קבצי מידע, סיסמאות, מסמכים ועוד.

תקלות במחשב 

לעיתים נוצרות תקלות מהותיות מאד במחשב שיוצרות מצב שבו אין אפשרות לגשת לכל המידע שקיים על הדיסק הקשיח. במקרים כאלה בעל המחשב או נציג של חברת שירות למחשבים מבצעים כל שניתן כדי שאפשר יהיה להעלות את המידע שוב אך יש מקרים קיצוניים שבהם המידע נעלם.

במקרים החריגים הללו ומכיוון שמדובר במידע אקוטי, הדרך היחידה היא לפנות לחברה שמתמחה בביצוע פעולות שחזור מידע, בדקו שירות שחזור קבצים במחשב באתר טיק טק.

המומחים בתחום זה מבצעים פעולות שונות בדיסק ובוחנים את האפשרות לשחזור כל המידע או מרביתו. רוב הלקוחות מחזיקים אצבעות כדי שהפעולה תצליח. מדובר בכמה וכמה מרכיבים והשלכות של התקלה שקרתה במחשב ולכן יש מקרים שמצליחים לשחזר ולצערנו יש גם מקרים שהדבר בלתי אפשרי אך יחסית מדובר במקרים מועטים.

מעבדת שירות מובילה בתחומה 

תחום שחזור המידע הוא נושא ייחודי ורק אנשי מקצוע שלמדו זאת ועוסקים בכך ביום יום מכירים את כל הדרכים כדי לנסות להעלות בחזרה את המידע שקיים בדיסק ולגרום לכך שהוא יהיה שוב זמין, כך שאפשר יהיה להשתמש בו באופן שוטף. 

העבודות המיוחדות הללו מתבצעות במעבדה מקצועית, תוך שימוש ברכיבים מיוחדים ובתוכנה ייעודית ויוצאת דופן, שבאמצעותה אפשר לבצע את הפעולות המיוחדות הללו.

מריצים את התוכנה במערכת בתוך הדיסק הקשיח פרק זמן מסוים ורק בתום ההרצה אפשר לדעת אם פעולת השחזור אפשרית או לא ואם כן כמה מידע אפשר לשחזר מתוך כלל המידע, את הכול או רק חלק מסוים וזאת בהתאם להשלכות שגרמה התקלה. 

קראו גם על שחזור מידע ממחשב נייד באתר טיק טק