אחת הבעיות איתה מתמודדים משתמשים במחשבים ניידים, היא תקלה או שבר במסך המחשב. זו בעיה משמעותית ושונה מזו שמתמודדים איתה משתמשים במחשבים נייחים, שכן במקרה זה הם יכולים להחליף את המסך בקלות או לחבר את המחשב למסך חלופי, כולל מסך טלוויזיה. משתמשים במחשבים ניידים שיש להם בעיה במסך המחשב, יתקשו לעשות זאת, בוודאי אם ירצו ליהנות מאפשרות של שימוש במחשב כפי שהם מעוניינים, קרי באמצעות התניידות ממקום למקום. 

החלפת מסך למחשב נייד נחשבת לאחד התיקונים הפופולאריים ביותר בסוג כזה של מחשבים. לא מעט משתמשים נאלצים להתמודד עם מצבים של תקלות במסכים של מחשבים ניידים, החל מתקלות עקב בעיות חומרה, תקלות שנוצרות כתוצאה משבר במסך או מסיבות אחרות. בכל מקרה, על מנת לטפל בבעיה, לחזור ולהשתמש במחשב כמו שצריך אזי שיש צורך להחליף את המסך בצורה סדירה, הקליקו לעוד פרטים

לפני שנסביר כיצד עושים זאת, יש להדגיש, עד שמבצעים את ההחלפה אפשר לחבר את המחשב דרך כבל חיצוני מהמחשב אל מסך אחר. 

כיצד מחליפים מסך נייד?

ראשית, ניתן לעשות זאת דרך החברה שאחראית על ייצור המחשב. במידה והאחריות איננה תקפה, אזי שניתן לעשות זאת דרך טכנאי מחשבים שמתמחה בכך. הוא ישיג עבורנו מסך שמתאים לסוג המחשב שלנו. 

שנית, ההחלפה מתבצעת מבלי לגרום לשינוי במחשב ובתפקוד שלו. בעיקרון, מסך נייד מחובר בברגים אל החלק של המקלדת (הכולל את כל מרכיבי המחשב), מפרקים את המסך הישן ומחברים במקומו מסך חדש. 

אחרי שמבצעים תהליך טכני זה, מפעילים את המחשב ומוודאים שהמסך עובד. מבצעים את כל השינויים הנדרשים בהגדרות המסך דרך המחשב, וכך אפשר להשתמש בו באופן סדיר ללא שום בעיה.