בארץ יש כמה חברות המספקות שירותי אינטרנט. לא תמיד אנו מודעים להבדלים ביניהן, ואיזוהי החברה הטובה ביותר עם תשתיות שניתן לסמוך עליהן. איך בוחרים ספק אינטרנט שלא יאכזב אתכם?

מכשירים המחוברים לאינטרנט

ללא מעט אנשים כמה מחשבים בבית, מה שמצריך חיבור לאינטרנט, למעט המחשבים הנייחים, יש העושים שימוש בניידים, טאבלט, קונסולות משחק, וכמובן טלוויזיה, כל אלה מחוברים לרשת באמצעות הספק.

איך אפשר לדעת באיזו ספקית אינטרנט כדאי לבחור?

בכדי להתחבר לרשת יהיה עלינו לרכוש חבילה הכוללת תשתיות ובנוסף ספק אינטרנט. דבר ראשון שיש להתייחס אליו הן התשתיות. מי שמספק בארץ תשתיות הן חברות הוט וחברת בזק. ומה לגבי שאר החברות? גם הן עושות שימוש בתשתיות הללו.

בימים אלה בשל רפורמות שנעשו בנידון, הלקוחות יוכלו לפנות אך ורק לספק אחד ולא לשניים כפי שהיה נהוג, אין יותר צורך בשתי קבלות שונות לשני גורמים שונים.

מהירות היא שם המשחק

כמה פעמים ישבתם מול המחשב כשהוא מתנהל בעצלתיים? כל זאת בשל ספקית האינטרנט שאיננה מציעה גלישה מהירה ועניין זה מתסכל לא מעט. לכן עוד טרם בוחרים ספק אינטרנט, יש לברר מהי מהירות הגלישה, ועל החברה להתחייב בפניכם למהירות גלישה מסוימת, עוד דרך מצוינת להשוות בין החברות השונות.

שירותי תמיכה

חשוב מאוד שתוכלו לפנות לחברה ולקבל תמיכה בכל בעיה. על ספק אינטרנט להיות זמין בכל עת, תמיד עדיף למצוא חברה שתעניק לכם שירות לאורך כל ימות השבוע ואף בשעות הלילה. מכיוון שהתקדמנו טכנולוגית, רבות הן החברות המעניקות שירות באמצעות הצ'אט או אפילו ווטסאפ.

לבסוף, היכנסו לאתר משתלם לי, בו תוכלו להשוות מחירים בין ספקיות האינטרנט השונות, מעניין לדעת מהן מציעות ומהי העלות.