כיום הדרך היעילה ביותר להמיר טקסט לאודיו שיוכל להיות מוקרא באופן טבעי ומדויק זה באמצעות תוכנה מתקדמת כדוגמת עלמה רידר. תוכנה כזו מאפשרת לאנשים עם דיסלקציה להוריד את התלות שלהם ביכולת הקריאה כדי להתקדם מבחינה לימודית או להיחשף לתכנים מכל סוג בשפה העברית.

אם אתם חושבים שתוכנה כזו יכולה לעזור לכם או לאחד האנשים הקרובים אליכם, אז בוודאי תשמח לשמוע כי במחיר נמוך של מנוי חודשי ניתן לעשות בה שימוש מקוון או מקומי, והיא נחשבת לפשוטה למדי לשימוש. רק צריך להדביק את הטקסט או לסמן אותו במחשב בגרסה המקומית, ולתת לתוכנה לעשות את שלה.

הופכים כל טקסט לאודיו

באמצעות מקריא טקסט מתקדם ניתן להפוך את החשיפה לשפה העברית בקרב אנשים עם דיסלקציה להרבה יותר משמעותית, וזה ללא ספק דבר שיכול לשנות חיים בעבור אותם אנשים. עצם החשיפה המשמעותית לשפה העברית יכולה להרחיב את עולמם, לשפר את הידע הכללי ולעזור להם להתקדם במסגרת הלימודית.

מדובר בתוכנה שכל אחד יכול לעשות בה שימוש, ולא צריך כל אחד ידע מיוחד כדי להתחיל לעשות בה שימוש כבר מהשנייה הראשונה. כך שאם אתם חושבים שהיא עשויה להועיל לכם, אז אין ספק שיהיה כדאי לכם להתנסות בה ולהבין טוב יותר במה מדובר ועד כמה היא יכולה לעזור.

כל אחד יכול להפיק תועלת מהתוכנה

מקריא טקסט מתקדם ומדויק כי שמציע אתר קוראים וכותבים אחרת, עשוי לעשות שינוי ניכר ביכולת של כל אחד מכם להיחשף לתכנים בעברית בדרך אלטרנטיבית. כך שאם זה נשמע לכם מעניין ואתם רוצים לשפר את הדרך שבה אתם נחשפים לשפה, אז זה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם ולהתחיל לחשוב עליו כבר בקרוב.