בשנת 1905 התרחשה מלחמה אשר שינתה את ההיסטוריה האנושית אך כיום כמעט ולא מדברים עליה ואנו כמובן מדברים על מחלמת יפן רוסיה. המלחמה הזאת סימלה את העליה של יפן ככוח עולה בעולם והיא הייתה מבוא למלחמת העולם הראשונה והשנייה. במלחמת העולם השנייה יפן אשר נלחמה עם כוחות הציר פיתחה כמה מכלי הנשק המתקדמים ביותר בעולם, אך לאחר המלחמה המדינה הייתה הרוסה ובגלל ההחלטה לא לחזור על טעויות העבר גם תעשיית הנשק של יפן פורקה. אך על חורבות התעשייה הזאת קמו ענקי טכנולוגיה אשר תוך עשרים שנה הפכו את יפן לכוח הכלכלי השני בעולם. אחד מהענקים הללו היא ללא ספק חברת Sony אשר אחראית על שלל פיתוחים מדהימים כמו הווקמן ועד טלוויזיה צבוענית ואין ספק כי החברה הזאת הולכת יד ביד עם יפן ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאורך השנים.

האם השם סוני עדיין מעיד על איכות?

אך נשאלת השאלה האם סוני היא עדיין שם נרדף לאיכות? האם הזוהר של החברה לא עומעם לאורך השנים? האם עדיין כדאי לקנות מוצרי טכנולוגיה של סוני או שמא החברה כבר לא נמצאת כמובילה עולמית? אם כן לדעת רבים סוני היא עדיין אחת החברות המובילות בעולם ועדיין המוצרים שלה נחשבים למאוד איכותיים ומאוד טובים וזהו משהו שאין עליו עוררין. אין ספק כי סוני יכולה להתחרות עם כל חברה בעולם ואין ספק כי אתם לא צריכים להלתבט יותר מדי אם אתם רואים מוצר של סוני בחנות מכיוון שאתם יכולים להיות בטוחים כי המוצר הזה הוא איכותי וטוב במיוחד.

האם סין תפסה את הבכורה של יפן כמובילה טכנולוגית?

כיום יפן היא כבר לא מספר שתיים מבחינת גודל הכלכלה שלה וסין עברה אותה והיא נמצאת במקום השני בעולם בכוח כלכלי. אך עליכם לקחת בחשבון כי יפן וסוני בפרט היא עדיין מעצמה טכנולוגית אשר מפתחת מוצרים מדהימים וגם היא מקום שלישי בעולם היא מהווה עדיין כוח רב עצומה שיש להתחשב בו ולקחת אותו בחשבון.

עוד מידע תוכלו לקרוא באתר Gadgety