רוצים לתקן את המחשב נייד שלכם ולא ממש יודעים איפה? אנחנו כאן כדי לספר לכם על האפשרויות העומדות בפניכם וכיצד תוכלו למצוא את מעבדת התיקונים הטובה ביותר בסביבה. מוכנים? יצאנו לדרך.

תיקון מחשבים ניידים

הדבר הראשון שיש לעשות כאשר המחשב צריך תיקון עבור מסך למחשב נייד, הוא למצוא לו את המעבדה הטובה ביותר שתדע כיצד להעמידו שוב על תיקונו ולאפשר לו לחזור לעבודה תקינה.

אמצעי זהירות שיש לנקוט לפני שליחת המחשב לתיקון

מה עליכם לעשות – תלוי לאן אתם שולחים את המחשב הנייד לתיקון. האם אתם שולחים את המחשב הנייד שלכם לסוחר מורשה של החברה או למישהו שאתם סומכים עליו? או שמא אתם מעבירים את המכשיר לחנות לתיקון מחשבים שאין לה ניסיון עם זה?

בהתאם לכך, עליכם לנקוט בכל הצעדים או כמה מהם שהצעתי להלן. ההחלטה הזו מוטלת עליכם. טיב המעבדה, תהיה חיונית למצב המחשב שלכם לאורך זמן.

אל תתנו את סיסמת הכניסה

רוב טכנאי המחשבים יבקשו מכם את סיסמת הכניסה שלכם כאשר הם לוקחים את המכשיר שלכם לתיקון. עכשיו העניין, האם הוא צריך לאתחל את המחשב הנייד שלכם לשולחן העבודה של Windows כדי לבצע תיקון מחשבים ניידים? רוב הסיכויים שהוא לא יעשה זאת.

במקרים כאלה, אין צורך למסור לו את הסיסמה שלכם. אם הוא רוצה לבדוק את המכשיר, הוא יכול פשוט לאתחל עד למסך הכניסה של ה- Windows שלכם, וזה אמור להיות מספיק עבורכם.

אם בכלל הוא מתעקש שנדרשת סיסמה, אני מציע לכם לצאת מחשבון Microsoft שלכם וליצור סיסמת התחברות לחשבון מקומי. יתרה מכך, לאחר שתעשו זאת, צרו חשבון אורח חדש או חשבון רגיל  או צרו סיסמת חשבון מקומי.