בעזרת אטמי אוזניים ניתן לצמצם חשיפה לרעש או למנוע חדירת נוזלים. במקרים שבהם יש רגישות באוזניים לנוזלים או לרעשים בעוצמה גבוהה, שימוש באטמים עשוי לעזור ולהקל במידה רבה. כך שאם אתם רוצים להקל על עצמכם במובן הזה, תוכלו להתחיל לעשות שימוש באטמים.

השיפור באטמי אוזניים נפוץ במקרים רבים בקרב אנשים שצוללים במים וסובלים מרגישות באוזניים. האטמים, אשר מונעים את חדירת הנוזלים, הופכים את האפשרות לצלול במים מבלי לסבול מכל רגישות או דלקת שקשורה בהצטברות נוזלים ובכך למנוע הרגשה לא נעימה שעלולה להגיע כתוצאה מכך.

האם אתם צריכים את זה בכלל?

כאשר מדובר על אטמי אוזניים לצמצום החשיפה לרעש, זוהי בחירה שלכם, אך אם מדובר על שימוש באטמים בשל חדירה של נוזלים, אז זה יהיה תלוי ברגישות של האוזניים שלכם. זה יכול להשתנות מאדם לאדם, כך שאתם צריכים לקבל את ההחלטה שלכם האם לעשות בהם שימוש בהתאם להיכרות שלכם עם מצב האוזניים שלכם.

אם אתם חשים כי יש לכם דלקת או לקות בשמיעה, תמיד תוודאו שאתם עושים כל צעד בהתייעצות עם רופא אף אוזן גרון, שכן הוא יוכל להנחות אתכם ולהסביר לכם באופן מדויק מהן האפשרויות העומדות בפניכם. זה בוודאי משהו שיוכל לעזור לכם להחליט ולדעת בוודאות שאתם בוחרים נכון עבורכם.

האם השמיעה שלכם תקינה?

במצב שבו אתם חושדים שאולי השמיעה שלכם לא תקינה ויש לכם ירידה באיכות השמיעה, זה יהיה חיוני שתקבלו את הטיפול הנדרש בהתאם לעצתו של רופא. אל תעשו דברים על דעת עצמכם בלבד ותזכרו שאתם יכולים להקל על עצמכם במידה ניכרת אם רק  תתייעצו עם הרופא ותעשו כל מה שצריך מבחינתכם בנושא. למידע נוסף פנו למדטכניקה אורתופון