הדבר הראשון שעליך לעשות כאשר אתה משיק מוצר חדש הוא להשיג עוקבים.

המטרה העיקרית של המאמר היא להציג דרך חדשה לרכישת עוקבים ברשתות החברתיות – לרכישת עוקבים לחצו כאן.

הרעיון הוא לעזור לאנשים שאינם מסוגלים להשתמש בפלטפורמת הפרסום בתשלום ורוצים להשיג עוד כמה עוקבים מבלי לבזבז כסף על פרסומות יקרות.

אחת הדרכים הפופולריות ביותר ליצור עוקבים היא באמצעות קניית עוקבים. שיטה זו יעילה מאוד כאשר אתה צריך להגדיל את הקהל שלך. הבעיה בשיטה זו היא שהיא יכולה להיות די יקרה.

בעבר, היינו צריכים לשלם הרבה כסף עבור העוקבים שלנו.

ישנן דרכים רבות להשיג עוקבים באתר שלך. אתה יכול לקנות עוקבים באמזון, גוגל, פייסבוק ואתרי מדיה חברתית אחרים. אבל הדרך היעילה ביותר היא לשכור משפיען מדיה חברתית מקצועי שיעקוב אחריך ואחרי המותג שלך בו זמנית.

אנחנו יכולים להשתמש במדיה החברתית כדי לבנות עוקבים ולהגדיל את הנראות שלנו. אבל הבעיה היא שאנחנו לא יודעים איך להשיג עוקבים. דרך אחת היא לקנות עוקבים, אבל זו לא תמיד האפשרות הטובה ביותר.

הרעיון היום הפך להגיוני לגמרי

בעבר, כשהיית מתחיל, לא היה רעיון טוב לקנות עוקבים. אבל עכשיו, עם עליית המדיה החברתית והביקוש לעוקבים, אנשים קונים עוקבים כדי להשיג יותר נראות וטווח הגעה. אבל איך זה עובד? מה זה שגורם לאנשים לקנות עוקבים?

התשובה פשוטה – הם רוצים שיראו אותם מעריצים או עמיתיהם. וכדי להיראות על ידי עמיתים או מעריצים אתה צריך הרבה עוקבים.

לסיכומו של דבר,

לחברת שיווק במדיה חברתית יש רעיון לייצר יותר לידים עבור לקוחותיה. אז הם מחליטים לקנות עוקבים בטוויטר ובאינסטגרם. הם ישתמשו בבוטים שלהם כדי לעקוב אחר משתמשים ולרכוש להם עוקבים.